Xavi, trener FC Barcelona

i

Autor: Youtube ZRZUT EKRANU / Diario AS Xavi, trener FC Barcelona

walnął prosto z mostu

Trener Lewandowskiego nie zostawił złudzeń! Wymowna odpowiedź na trudne pytanie. Xavi powiedział wprost, co myśli naprawdę

2022-10-04 16:39

FC Barcelona z Robertem Lewandowskim w składzie nie trafiła do najłatwiejszej grupy Ligi Mistrzów, jaką mogła sobie wymarzyć. Oprócz Viktorii Pilzno, w grupie C Barcelona musi rywalizować również z Bayernem i Interem. Przed meczem z włoską ekipą Xavi dostał trudne pytanie dotyczące Champions League i postanowił walnąć prosto z mostu.

O ile w rozgrywkach ligowych, FC Barcelona spisuje się wręcz fantastycznie, zajmując po 7. kolejkach pierwsze miejsce w tabeli, nie zaznając jeszcze porażki w LaLiga, tak w Lidze Mistrzów idzie im troszeczkę gorzej. Ekipa Roberta Lewandowskiego trafiła bowiem do jeden z najcięższych grup, gdzie musi rywalizować z Viktorią Pilzno, Interem Mediolan i Bayernem Monachium. Przed meczem Inter - Barcelona, dziennikarze postanowili zapytać Xaviego, które rozgrywki według niego są tymi trudniejszymi. Odpowiedź bez dwóch zdań mogła ich zaskoczyć. 

Xavi walnął prosto z mostu przed meczem Inter - Barcelona! Dostał trudne pytanie, ale nie zamierzał migać się od odpowiedzi

Jak można było się domyślić, trener Barcelony wskazał na Ligę Mistrzów, jako trudniejsze rozgrywki, jednak przy okazji wytłumaczył, dlaczego jego wybór padł akurat na Champions League. - Wybieram Ligę Mistrzów, bo tu musisz idealnie trafić z formą na dany mecz. Jeden szczegół może sprawić, że odpadasz z gry. Liga Mistrzów jest bardziej niesprawiedliwa. Wydaje mi się, że to Leo powiedział, że Ligę Mistrzów nie zawsze wygrywa najlepszy - wypalił na konferencji przed meczem Inter - Barcelona Xavi. Mecz 3. kolejki grupy C Inter - Barcelona, z udziałem Roberta Lewandowskiego już we wtorek 4 października o 21:00. 

Sonda
Czy Robert Lewandowski odniesie sukcesy w Barcelonie?
PKO Ekstraklasa Raport odcinek 7
Najnowsze