Zbigniew Boniek

Autor: Cyfrasport Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek zna już rozstrzygnięcia w Lidze Mistrzów? Zaskakujący wpis prezesa

2020-08-14 8:10

Wydarzenia w Lidze Mistrzów nabierają rumieńców. W czwartkowy wieczór poznaliśmy pierwszą parę półfinałową. Za kilka dni o wielki finał zawalczą Paris Saint-Germain i RB Lipsk. Obie ekipy wygrały w niesamowitych okolicznościach i mają rzecz jasna ten sam cel. Zbigniew Boniek już teraz wie, kto zagra w najważniejszym meczu tego sezonu.

Na razie turniej finałowy Ligi Mistrzów rozgrywany w Lizbonie dostarcza kibicom ogromnych emocji. Te zaczęły się w środę, gdy skazywana na pożarcie Atalanta, była o krok od wyeliminowania naszpikowanego gwiazdami PSG. Mistrzowie Francji do niemal dziewięćdziesiątej minuty przegrywali 0:1, ale w parę minut potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i wygrali 2:1.

RB Lipsk - Atletico Madryt: Skrót meczu Ligi Mistrzów [WIDEO]

Takim samym rezultatem zakończyło się czwartkowe spotkanie pomiędzy RB Lipsk, a Atletico Madryt. Z tą różnicą, że awans do półfinału wywalczyła drużyna, która nie była faworytem meczu. Podopieczni Juliana Nagelsmana awans zapewnili sobie w osiemdziesiątej ósmej minucie. Tym samym RB Lipsk po raz pierwszy w swojej historii zagra w 1/2 finału Ligi Mistrzów.

Trener Barcelony znalazł sposób, jak ROZWŚCIECZYĆ polskich fanów. BEZWZGLĘDNE słowa o Lewandowskim

O finał zmierzy się właśnie z PSG. Wielu kibiców nie ma wątpliwości, że więcej szans na dotarcie do finału ma Neymar i spółka. Ale piłka nożna widziała już nie takie niespodzianki. Zupełnych wątpliwości, co do rezultatu pierwszego półfinału nie ma natomiast Zbigniew Boniek. - Dzisiaj poznaliśmy pierwszego finalistę - PSG - napisał prezes PZPN tuż po zwycięstwie RB Lispk.