Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Trudno uwierzyć

Amerykanie zanotowali kuriozalną wpadkę! Robert Lewandowski poczuje się urażony?

2022-11-20 8:13

Mistrzostwa świata to świetna okazja do prowadzenia wszelkich zestawień na temat piłkarzy, którzy wezmą w nim udział. Niedawno informowaliśmy, że wśród największych gwiazd turnieju Lewandowskiego umieściła stacja ESPN. NBC Sports stworzyło podobne zestawienie, ale tak łaskawi dla polskiego napastnika nie byli i nie znalazł się on w czołówce. Co więcej, wyprzedza go zawodnik, o którym już od pewnego czasu wiadomo, że nie zagra na mundialu!

O zestawieniu zaprezentowanym przez ESPN pisaliśmy już wcześniej – w nim Lewandowski znalazł się w piątce najlepszych piłkarzy mundialu, a zestawienie obejmowało aż 50 zawodników z całego świata. Na podobny ranking zdecydowało się NBC Sports, które stworzyło ranking 25 najlepszych piłkarzy mistrzostw świata w Katarze. Jeszcze przed ich startem nie obyło się jednak bez wpadki.

Lewandowski na dalszym miejscu. Za nieobecnym

Dziennikarze NBC Sports zapewnili, że ich ranking będzie aktualizowany także według wydarzeń na mundialu i gry poszczególnych piłkarzy. Na szczycie umieścili na początek Leo Messiego, natomiast Robertowi Lewandowskiemu przypadło 9. miejsce. Co kuriozalne, reprezentant Polski on tuż za plecami Sadio Mane, o którym już od dwóch dni wiadomo, że nie zagra na mistrzostwach świata! Smaczku dodaje tez fakt, że Mane to następca Lewandowskiego w Bayernie Monachium.

Mamy także kolejną złą wiadomość dla dziennikarzy NBC. Ich ranking potrzebuje aktualizacji także w innym miejscu, bowiem na 4. pozycji znalazł się Karim Benzema. Niestety, w sobotę wieczorem okazało się, że gwiazdor reprezentacji Francji na mistrzostwach nie wystąpi z powodu urazu.

Kamil Bortniczuk z Kataru! Mówi o ZAKAZIE PICIA PIWA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze