Poleci do Kataru?

Anna Lewandowska pojedzie do Kataru na mundial? Wiemy, czy będzie wspierać Polaków na mistrzostwach świata

2022-11-22 7:06

Choć mecze trwają już od dwóch dni, to dla nas mundial rozpocznie się 22 listopada. Mecz Polska - Meksyk to najważniejszy mecz mistrzostw świata. Od niego zależy naprawdę wiele! Nasi piłkarze otrzymają wsparcie od swoich ukochanych. Czy na mecz Polska - Meksyk przyjedzie Anna Lewandowska? Poznaliśmy odpowiedź na to pytanie! Trenerka fitness jest już w Katarze. Zobacz zdjęcia w galerii.

Nerwowa atmosfera oczekiwania towarzyszy każdemu kibicowi we wtorek, 22 listopada. Mecz Polska - Meksyk otworzy mistrzostwa świata dla naszego kraju. O godzinie 17:00 wszyscy skupią się na najważniejszym meczu mundialu - spotkaniu otwarcia. Miliony Polaków zasiądą przed telewizorami i będą mocno ściskać kciuki za naszą drużynę. Na trybunach z pewnością także pojawi się kilka tysięcy fanów z naszego kraju. Czy wśród nich pojawią się także ukochane naszych reprezentantów? Już teraz wiemy, że w Katarze pojawiła się Anna Lewandowska. Czy pójdzie na Polska - Meksyk? Wiele na to wskazuje!

Paweł Janas o wadze pierwszego spotkania w mundialu Polska - Meksyk. Chciałby właśnie tego

Polska - Meksyk: Anna Lewandowska jedzie na mundial!

W poniedziałkowy wieczór Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie wymowne zdjęcia. Dzięki nim wiemy, że trenerka fitness wybrała się do Kataru w przeddzień pierwszego meczu Biało-czerwonych Polska - Meksyk. Najpierw opublikowała zdjęcie z napisem "BOOM", na którym widać, że podróżuje samolotem.

Na kolejnej fotografii pokazała już ogromny bilboard z Robertem Lewandowskim, który zdobi Dohę. Anna Lewandowska szybko zameldowała się w hotelu i pokazała także zdjęcie znad basenu, w którym znajdowały się piłki z różnych futbolowych imprez.

Skład na Polska - Meksyk. Taką jedenastkę typuje Maciej Szczęsny. Jedno zaskoczenie?

Zobacz zdjęcia Anny Lewandowskiej z Kataru w galerii poniżej!

Kiedy mecz Polska - Meksyk?

Pierwszy mecz Biało-czerwonych na mistrzostwach świata w Katarze Polska - Meksyk zaplanowany jest na wtorek 22 listopada i rozpocznie się o godzinie 17:00. TRANSMISJA NA ŻYWO TV z meczu Polska - Meksyk prowadzona będzie przez stacje TVP 1 oraz TVP Sport. Kibice będą mogli oglądać mecz Polska - Meksyk również live online, za pośrednictwem platformy TVP Sport. Ponadto, na portalu sport.se.pl prowadzona będzie RELACJA NA ŻYWO z meczu Polska - Meksyk. Zapraszamy!

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Meksyk?
Woda w cenie paliwa? Cała prawda o cenach w Katarze

Komentujemy mecz Polska Meksyk.

Słuchaj teraz gorącej relacji z Kataru!

Listen to "Jesteśmy na miejscu w KATARZE! Komentujemy mecz Polska - Meksyk." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze