Baraże el. MŚ 2022: Kiedy mecz Polska - Rosja? Polska - Rosja DATA, GODZINA, KIEDY?

i

Autor: Tomasz Radzik / SUPER EXPRESS Baraże el. MŚ 2022: Kiedy mecz Polska - Rosja? Polska - Rosja DATA, GODZINA, KIEDY?

Baraże el. MŚ 2022: Kiedy mecz Polska - Rosja? Polska - Rosja DATA, GODZINA, KIEDY?

2022-01-10 11:58

Kiedy mecz barażowy eliminacji mistrzostw świata 2022 Polska - Rosja? Baraże el. MŚ 2022: Polska - Rosja KIEDY MECZ? Data meczu Polska - Rosja. Nasi piłkarze pod wodzą nowego trenera powalczą w Moskwie o finał polskiej ścieżki baraży. Biało-czerwoni wciąż mają szansę na wyjazd na mundial, ale wywalczenie awansu nie będzie łatwe. Pierwszymi rywalami będą Rosjanie. Decydujące spotkania rozegrane będą pod koniec marca. Baraże el. MŚ 2022: Kiedy mecz Polska - Rosja? Polska - Rosja DATA, GODZINA, KIEDY?

Baraże: Kiedy mecz Polska - Rosja? DATA, GODZINA

Baraże piłkarskich mistrzostw świata zostały rozlosowane pod koniec listopada zeszłego roku. Biało-czerwoni szybko poznali swoich przeciwników. Pierwszym rywalem w naszej ścieżce wyjazdowej będzie ekipa Rosji. Do niedawna poprowadzić nas w tym meczu miał Paulo Sousa, ale ten nagle porzucił pracę, by odejść do Flamengo z Rio de Janeiro. Wicemistrzowie Brazylii są zdaniem selekcjonera... czołowym klubem na świecie. Były piłkarz reprezentacji Brazylii Jose Neto, komentujący wydarzenia piłkarskie w telewizji Band, skrytykował kierownictwo Flamengo za zakontraktowanie "nieznanego szkoleniowca", który dopiero musi się zapoznać z realiami brazylijskiego futbolu. Szybko został zrugany przez ekspertów. "O rety, ale wspaniały trener... Jakoś nigdy wcześniej o nim nie słyszałem" - powiedział w brazylijskiej telewizji Neto i zaznaczył, że Sousa rozpowszechnia nieprawdziwą informację o tym, że największym klubem świata jest rzekomo Flamengo. "Największym klubem świata jest Corinthians" - napisał na swoim profilu na Instagramie popularny w Brazylii komentator oraz były gracz tego brazylijskiego klubu z Sao Paulo.

Zobacz także: Fortuna dla Fabio Cannavaro za pracę z reprezentacją Polski?! Od milionów może zakręcić się w głowie

Jak wygląda ścieżka Biało-czerwonych w barażach el. MŚ 2022? Polacy najpierw rozegrają mecz Polska - Rosja na moskiewskich Łużnikach. Zwycięstwo pozwoli zagrać w wielkim finale, który zostanie rozegrany nad Wisłą - najprawdopodobniej na Stadionie Narodowym w Warszawie. Podopieczni nowego selekcjonera mogą tam zagrać z lepszym z pary Szwecja - Czechy. W przypadku porażki... rozegrany będzie sparing z przegranym.

Paulo Sousa okazał się Pinokiem i siwym bajerantem. „Dezercja”! | Futbologia 2

Kiedy gra Polska w barażach MŚ 2022? Kiedy mecz Polska - Rosja?

Pierwsze mecze barażowych spotkań zostaną rozegrane w dniach 24-25 marca. Mecz Polska - Rosja odbędzie się 24 marca na moskiewskich Łużnikach. Spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 18:30. Potencjalny finał w dniach 28-29 marca.

Sonda
Czy reprezentacja Polski awansuje na mundial w Katarze?
Najnowsze