Czesław Michniewicz

i

Autor: AP PHOTO Czesław Michniewicz

Tak świętował awans

Czesław Michniewicz chwycił za cygaro po awansie! Zdjęcie pojawiło się w sieci

2022-11-30 23:42

Reprezentacja Polski awansowała do fazy pucharowej mistrzostw świata. Biało-czerwoni przegrali 0:2 z Argentyną, ale i tak zameldowali się w kolejnej rundzie. Czesław Michniewicz po awansie chwycił za cygaro. Zdjęcie z tego wyjątkowego momentu pojawiło się w sieci. Opublikował je na Twitterze Krzysztof Stanowski.

Reprezentacja Polski oszalała z radości. Ta sztuka w końcu nam się udała! Podopieczni Czesława Michniewicza jako pierwsi od 36 lat weszli do fazy pucharowej mistrzostw świata. Na mundialu w Katarze czeka nas teraz kolejne poważne wyzwanie – gramy z Francją. „Trójkolorowi” mogą okazać się przeszkodą nie do pokonania. Mimo to, Polacy mają wielkie powody do radości.

Jan Tomaszewski ostro przejechał się po reprezentacji Polski. Oberwało się Michniewiczowi, wyjście z grupy nie przekonało legendy

Polska – Argentyna: Czesław Michniewicz chwycił za cygaro

Krzysztof Stanowski opublikował na Twitterze zdjęcie m.in. z Czesławem Michniewczem. Cała trójka na fotografii miała w rękach cygara. Co prawda żadne nie było odpalone, ale było to związane ze stadionowymi przepisami.

- Tyle mam do powiedzenia. Nie można było odpalić na stadionie – napisał na Twitterze dziennikarz Krzysztof Stanowski, który był na stadionie w Katarze.

W komentarzach panował brutalny dwugłos. Jedni cieszyli się z awansu, inni zwracali uwagę na fatalny styl drużyny Czesława Michniewicza. Prawdą jest jednak to, że na naszych oczach napisał się nowy kawałek historii polskiego futbolu.

Robert Lewandowski zażartował z Wojciecha Szczęsnego. Wbił zabawną szpileczkę po sprokurowanym karnym

Marina przed Polska - Argentyna: Po obronie Wojtka leciały mi łzy!

Do największych sukcesów Polski na mundialach jeszcze daleko.

Włącz podcast i sprawdź, czy pamiętasz największe mundialowe osiągnięcia polskiej kadry!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.
Najnowsze