Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

kolejny debiutant

Czesław Michniewicz zaskoczy powołaniami? Debiutant tuż przed mundialem, pojawiły się nowe informacje

2022-10-19 19:56

Czesław Michniewicz lada dzień poda szeroką kadrę przed mundialem w Katarze. Na liście znaleźć się ma aż 40 nazwisk i już teraz wiadomo, że jedno z nich może być dla kibiców zaskakujące. Jak donosi portal Interia, na miesiąc przed mistrzostwami Czesław Michniewicz może zaskoczyć i powołać absolutnego debiutanta.

Do rozpoczęci mistrzostw świata w Katarze zostało już naprawdę niewiele. Za nieco ponad miesiąc rozpoczną się pierwsze zmagania, więc coraz więcej mówi się o zespołach, które pojadą walczyć o upragnione trofeum. Reprezentacja Polski w swojej grupie zmierzy się z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną, więc szanse na awans są, ale trudno tutaj mówić o łatwym zadaniu dla polskich piłkarzy. Choć wiele nazwisk, jakie pojawią się na liście powołanych, można wymienić w ciemno, to wciąż pozostaje sporo zagadek. A swoje do tych rozważań może dołożyć Czesław Michniewicz, który zdaniem portalu Interia chce jeszcze powołać debiutanta do szerokiej kadry na mistrzostwa świata.

Debiutant w szerokiej kadrze na mundial? Michniewicz szykuje niespodziankę

Z podanych przez Interię informacji wynika, że na liście 40 nazwisk, które Czesław Michniewicz poda w czwartek, 20 października znajdzie się 21-letni obrońca Legii Warszawa, Maik Nawrocki. Reprezentant Polski U-21 już od pewnego czasu radzi sobie w Legii bardzo przyzwoicie i wiele wskazuje na to, że powołanie dostałby już wcześniej, gdyby nie kontuzja, której nabawił się na początku sezonu. Teraz jednak Nawrocki jest zdrowy i w wysokiej formie, czym miał sobie zasłużyć na powołanie.

Michniewicz zna Nawrockiego przede wszystkim z pracy w Legii Warszawa. Co ciekawe, z tego klubu wśród powołanych ma się znaleźć jeszcze jeden obrońca, tym razem weteran – Artur Jędrzejczyk. Oczywiście, to że znajdą się w 40-osobowej kadrze, nie oznacza, że utrzymają się w niej po okrojeniu zespołu do wymaganych 26 nazwisk. A tą ostateczną listę poznamy 10 listopada.

PKO Ekstraklasa Raport odc. 8
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze