Dua Lipa i walec

i

Autor: AP PHOTO / Pixabay Dua Lipa i walec

Gorąco przed mundialem

Dua Lipa nie wystąpi na otwarciu mistrzostw świata. Rozjechała organizatorów z Kataru jak walec nieuklepaną drogę

2022-11-14 13:26

Wciąż niewiele wiadomo o ceremonii otwarcia piłkarskich mistrzostw świata. W ostatnim czasie plotkowano o tym, że w Katarze zaprezentować się może Dua Lipa. Popularna piosenkarka zabrała głos w tej sprawie. Zdecydowanie zdementowała te plotki i… brutalnie przejechała się po organizatorach z tego kraju.

Niemal wszystkie szczegóły ceremonii otwarcia piłkarskiego mundialu wciąż są owiane wielką tajemnicą! W ostatnich dniach przed startem mistrzostw świata nie brakuje wielu plotek. Część z nich dotyczy chociażby występu podczas pierwszego dnia imprezy. Pojawiły się doniesienia, że Dua Lipa ma zaśpiewać w Katarze. Nic bardziej mylnego. Popularna artystka przyznała wprost, że się nie sprzedała i nie pojawi się w tym kraju do momentu respektowania praw człowieka, na co Katar zgadzał się przy okazji otrzymania praw do imprezy.

Kamil Grabara wyjaśniony przez Jana Tomaszewskiego! Bezlitośnie skwitował jego ostatnią wypowiedź, postawił sprawę jasno

Ceremonia otwarcia mundialu 2022. Dua Lipa nie wystąpi!

Dua Lipa przekazała te informacje za pośrednictwem Instagrama. Piosenkarka nie zdecydowała się wystąpić w Katarze. Nie omieszkała wbić organizatorom turnieju, którzy notorycznie łamią prawa człowieka, bardzo bolesnej szpilki.

- Istnieje wiele spekulacji, że wystąpię na ceremonii otwarcia mistrzostw świata w Katarze. Nie wystąpię i nigdy nie brałam udziału w żadnych rozmowach dotyczących występu. Nie mogę się doczekać wizyty w Katarze, kiedy spełni on wszystkie zobowiązania w zakresie praw człowieka, które złożył, kiedy zdobył prawo do organizacji mistrzostw świata – napisała Dua Lipa na Instagramie.

Nie pozostaje nic innego, jak przyklasnąć Dua Lipie. Miejmy nadzieję, że kiedyś po rozum do głowy pójdzie także chociażby David Beckham, który wziął pieniądze za promowanie tej imprezy.

Artur Jędrzejczyk zasłużył na powołanie na mundial? Ekspert ocenia. Kolejny odcinek PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport

Kiedy ruszają piłkarskie mistrzostwa świata Katar 2022?

Piłkarskie mistrzostwa świata rozpoczną się w niedzielę 20 listopada. Pierwszym spotkaniem będzie rywalizacja Kataru z Ekwadorem. Biało-czerwoni zagrają pierwszy mecz dwa dni później. Rywalami Polaków będzie ekipa Meksyku.

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Mateusz Borek grzmi na sędziów po gali MB Boxing Night 11
Najnowsze