Reprezentacja Polski

i

Autor: AP PHOTO Reprezentacja Polski

FIFA podała godziny spotkań Polaków na mistrzostwach świata. Kluczowy mecz w nietypowej porze!

2022-04-02 8:30

Wiemy już, w jakich godzinach Polacy będą rozgrywać swoje spotkania na mistrzostwach świata w Katarze. Światowa federacja piłkarska mogła zaskoczyć część kibiców, patrząc na to, w jakich godzinach zostały zaplanowane spotkania Biało-Czerwonych, a przede wszystkim kluczowe spotkanie z Arabią Saudyjską, które zostanie rozegrane w dość nietypowej porze.

Reprezentacja Polski już jesienią przykuje uwagę fanów piłki nożnej z całego kraju. Mistrzostwa świata w wykonaniu Biało-Czerwonych mogą zapisać się w historii polskiego futbolu, szczególnie że według ekspertów, Polska ma duże szanse na to, aby wyjść z drugiego miejsca. Światowa federacja piłkarska - FIFA - podała właśnie szczegółową rozpiskę spotkań i wielu fanów może być zadziwionych godziną meczu między Biało-Czerwonymi a Arabią Saudyjską. Spotkanie to może być kluczowe dla losów podopiecznych Czesława Michniewicza na światowym czempionacie.

Tomasz Hajto powiedział o szansach reprezentacji Polski na mundialu w Katarze. Nie ma wątpliwości, czy wyjdziemy z grupy

W których godzinach będzie grać reprezentacja Polski? Pora meczu z Arabią Saudyjską może zadziwiać

Polacy swój udział w mistrzostwach świata zaczną od arcyważnego spotkania z bardzo wyrównanym rywalem, jakim jest reprezentacja Meksyku. Mecz z drużyną z Ameryki Północnej zaplanowany został na 22 listopada 2022 roku, a konkretnie na godzinę 17:00. Co ciekawe, drugi mecz w grupie, który może być decydujący dla awansu, a więc starcie z Arabią Saudyjską, odbędzie się 26 listopada o dość wczesnej porze, jaką jest godzina 14:00. Ostatnie spotkanie w tej fazie turnieju, a więc hitowy mecz z Argentyną odbędzie się 30 listopada 2022 roku o godzinie 20:00. 

Maciej Żurawski ocenia szanse Polski po losowaniu grup. "Nawet z Argentyną stać nas na korzystny wynik"

Aby zobaczyć, jak wyglądało losowanie grup MŚ, przejdź do galerii poniżej.

Szczegółowy terminarz Polaków na mistrzostwach świata w Katarze

  • Polska - Meksyk (22 listopada 2022) - 17:00
  • Polska - Arabia Saudyjska (26 listopada 2022) - 14:00
  • Polska - Argentyna (30 listopada 2022) - 20:00

Jeśli Polacy wyjdą z grupy:

  • - z pierwszego miejsca - 1/8 finału 3 grudnia 2022 o godzinie 20:00
  • - z drugiego miejsca - 1/8 finału 4 grudnia 2022 o godzinie 17:00
Sonda
Czy Polacy odniosą sukces na mundialu w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze