Georgina Rodriguez

i

Autor: Instagram/ georginagio Georgina Rodriguez

Jeden szczegół

Georgina Rodriguez przestała się z tym ukrywać. Od razu zauważono to na jej ręku. Fani wpadli w nieograniczony zachwyt

2023-05-24 17:18

Bardzo dużo było plotek w ostatnim czasie, że Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo przeżywają kryzys w związku i są bliscy rozstania. Oboje raczej nie przejmują się tymi doniesieniami i wciąż realizują się w swoim zawodzie. Hiszpańska modelka niedawno znów miała ręce pełne pracy i była uczestniczką sesji fotograficznej. Uwagę dziennikarzy przykuł jeden szczegół na jej ręce.

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych par sportowych na świecie. Portugalczyk i hiszpańska modelka są już ze sobą od kilku lat i wydają się wieść szczęśliwe życie. Jednak ostatnio pojawiło się sporo doniesień, że para jest ze sobą już tylko dlatego, że odpowiada to ich interesom, a uczucie dawno wygasło. Sama Rodriguez dementowała te plotki.

Niesamowicie drogi zegarek na ręce Rodriguez. Kosztował prawdziwą fortunę

Teraz modelka wróciła jednak sama do Madrytu, gdzie uczestniczy w kolejnych sesjach zdjęciowych. I nie omieszkała się tym faktem podzielić w mediach społecznościowych. W kolejnej fotografii Georginy Rodriguez nie byłoby nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że na jej ręce pojawił się niebagatelnie drogi zegarek znanej marki.

Jak podaje "Mundo Deportivo" na nadgarstku pojawił się Cosmograph Daytona. Aby być szczęśliwym posiadaczem takiego czasomierza, należy wydać... 360 tysięcy złotych. Ale nic w tym dziwnego, skoro wykonany jest z 13-karatowego złota. Rzecz jasna fani byli zachwyceni kolejną fotografią Rodriguez, a jej post doczekał się ponad 3 milionów polubień.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze