Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Krychowiak z ważną decyzją

Grzegorz Krychowiak dołączy do Legii Warszawa! Sensacyjne doniesienia o reprezentancie Polski

2022-10-12 19:34

Mistrzostwa świata w Katarze zbliżają się wielkimi krokami, już niebawem Czesław Michniewicz podejmie decyzję na temat ścisłej kadry, która uda się na ten prestiżowy turniej. Grzegorz Krychowiak od pewnego czasu był bardzo krytykowany przez kibiców za ostatnie występy w barwach "Biało-Czerwonych". Tym samym zaraz przed Mundialem zdecydował się na poważną decyzję, która może mu pomóc znaleźć się w grupie powołanych.

Mistrzostwa świata w Katarze mają rozpocząć się już 20 listopada, meczem otwarcia pomiędzy Katarem, a Ekwadorem. Będzie to pierwszy turniej w historii, który zamiast rozpocząć się w porze letniej odbędzie się na przełomie listopada i grudnia. Finał jest zaplanowany na 18 grudnia, gdzie zwycięzca zostanie wyłoniony na stadionie w Lusajl. Reprezentacja Polski walkę rozpocznie 22 listopada pojedynkiem z Meksykiem, cztery dni później zmierzą się z Arabią Saudyjską. Ostatnim przeciwnikiem w fazie grupowej dla podopiecznych Czesława Michniewicza będzie starcie z Argentyną 30 listopada. W ostatnim czasie "Biało-Czerwoni" zakończyli zmagania w rozgrywkach Ligi Narodów, gdzie po porażce z Holandią 2:0 oraz zwycięstwie z Walią 1:0 pozostali w dywizji A.

Grzegorz Krychowiak będzie trenował z Legią Warszawa! Ważna decyzja przed mistrzostwami świata

Reprezentacja Polski została także w ostatnim czasie rozlosowana z pierwszego koszyka do grupy eliminacyjnej Euro 2024. "Biało-Czerwoni" znaleźli się w grupie E, a ich rywalami będą drużyny z: Czech, Mołdawii, Albanii oraz Wysp Owczych. Jednak przed podopiecznymi Michniewicza czeka występ w mistrzostwach świata. Co więcej, selekcjoner już niebawem będzie musiał odkryć karty przed zbliżającym się turniejem. Grzegorz Krychowiak, który w ostatnim czasie spotkał się z krytyką ze strony kibiców zakończy sezon w swoim dotychczasowym zespole, czyli Al-Shabab. Reprezentant Polski postanowił podjąć decyzję na temat swojej przyszłości, aby nie wypaść z rytmu treningowego przed mistrzostwami świata zdecydował się na odważny ruch. 32-latek postanowił rozpocząć trenowanie z jednym z najbardziej utytułowanych polskich zespołów, czyli Legią Warszawa. Taka informacja wypłynęła od dziennikarza "Piłki Nożnej" - Pawła Gołaszewskiego. Te doniesienia zostały potwierdzone przez "WP Sportowe Fakty" u swoich źródeł.

Krychowiak miał duże problemy przed sezonem, ponieważ musiał zrezygnować z gry w rosyjskim Krasnodarze przez atak agresora na Ukrainę. 

Kibice Realu zapytani o Złotą Piłkę dla Lewandowskiego. Jednoznaczna odpowiedź
Najnowsze