Reprezentacja Polski, Polska - Szwecja

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski po meczu Polska - Szwecja

Kibice reprezentacji Polski nie mogą spać spokojnie przed MŚ 2022. Fatalna wiadomość spadła jak grom z jasnego nieba

2022-05-26 13:20

Przed reprezentacją Polski mecze Ligi Narodów, które posłużą jako przygotowania do tegorocznych mistrzostw świata. Biało-Czerwoni już w czerwcu rozegrają cztery prestiżowe spotkania z Walią, Belgią i Holandią. Kibice nie mogą się już doczekać tych starć, ale prawdziwe święto rozpocznie się w listopadzie. Podopieczni Czesława Michniewicza powalczą wówczas o spełnienie marzeń. Niestety, przed MŚ 2022 pojawiła się fatalna wiadomość. Eksperci nie widzą szans Polaków na sukces.

Zazwyczaj największe piłkarskie emocje kibice przeżywali latem, jednak w związku z warunkami atmosferycznymi mundial w Katarze odbędzie się pod koniec roku. To sprawia, że fani muszą uzbroić się w cierpliwość, a w najbliższym czasie będą obserwować mecze w ramach Ligi Narodów. Te będą ważnym elementem przygotowań do mistrzostw świata. Już w czerwcu Biało-Czerwoni rozegrają aż cztery mecze, a do pierwszego z nich został niecały tydzień. 1 czerwca Polacy podejmą Walię, po czym zmierzą się z Belgią, Holandią i ponownie Belgią. Czesław Michniewicz powołał na to zgrupowanie 39 piłkarzy, czym pokazał, że rozpoczął selekcję na mundial. Do Kataru poleci jedynie 26 zawodników, którzy powalczą o spełnienie marzeń. O to będzie trudno, co pokazuje najnowsza prognoza.

Polak zabierze miejsce w klubie reprezentantowi Polski?! W grę wchodzi głośny transfer, sensacyjne doniesienia

Robert Lewandowski przed zgrupowaniem bryluje wraz z żoną na festiwalu w Cannes

Kibice reprezentacji Polski nie mogą spać spokojnie przed MŚ. Fatalna wiadomość

Choć nie znamy jeszcze wszystkich uczestników MŚ 2022, angielskie "Daily Mail" postanowiło przyjrzeć się znanym na ten moment reprezentacjom. Dziennikarze dokładnie opisali drogę do awansu poszczególnych drużyn, a także przedstawili sylwetkę selekcjonera i największej gwiazdy. W ich zestawieniu fatalnie wypadła reprezentacja Polski, która została oceniona najniższą możliwą notą.

Klub z ekstraklasy we władaniu arabskich szejków?! To naprawdę może się wydarzyć!

Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy na MŚ w Katarze?

Dziennikarze przyznawali reprezentacjom oceny od 1 do 5. Polska, mimo posiadania w składzie "najbardziej śmiercionośnego napastnika na świecie", trafiła do grona drużyn z "1" jako jedyna z Europy! Obok Biało-Czerwonych umieszczono tam m.in. gospodarzy z Kataru, powracającą na mundial Kanadę, a także rywali Polaków - Arabię Saudyjską. Nieco wyżej oceniono szanse pozostałych przeciwników polskich piłkarzy. Meksyk otrzymał "2", a Argentyna "3". Kto zdaniem "Daily Mail" wygra mundial? Ktoś z grona: Anglia, Francja, Brazylia.

Szanse na mistrzostwo świata wg "Daily Mail":

  • Ocena 5/5: Anglia, Francja, Brazylia
  • Ocena 4/5: Hiszpania, Niemcy, Belgia, Portugalia
  • Ocena 3/5: Holandia, Argentyna
  • Ocena 2/5: Senegal, Meksyk, Dania, Chorwacja, Serbia, Szwajcaria, Urugwaj
  • Ocena 1/5: POLSKA, Katar, Ekwador, Iran, USA, Arabia Saudyjska, Tunezja, Japonia, Kanada, Maroko, Kamerun, Ghana, Korea Południowa
Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze