KIEDY finał Argentyna - Francja KIEDY finał mundialu Argentyna - Francja O której godzinie finał MŚ 2022

i

Autor: AP KIEDY finał Argentyna - Francja KIEDY finał mundialu Argentyna - Francja O której godzinie finał MŚ 2022

Kiedy wielki finał mundialu?

KIEDY finał mundialu Argentyna - Francja O której godzinie finał Argentyna - Francja finał MŚ 2022 DATA GODZINA

2022-12-14 21:57

KIEDY finał Argentyna - Francja KIEDY finał MŚ DATA GODZINA O której godzinie finał mundialu Argentyna - Francja. A więc już wszystko jasne! W finale mistrzostw świata zagrają Argentyna i Francja! Leo Messi czy Kylian Mbappe? Mistrz Copa America czy obrońca tytułu mistrza świata? Jako pierwsza w finale zameldowała się Argentyna, pokonując 3:0 Chorwację. Następnego dnia dołączyła do nich Francja, która ograła Maroko, rewelację mistrzostw świata w Katarze. Sprawdź, kiedy finał mundialu Argentyna - Francją KIEDY grają w finale?

Finał mundialu będzie starciem gigantów. O tytuł zagrają Argentyna i Francja, a kibice zastanawiają się już, kiedy finał mistrzostw świata w Katarze. Leo Messi i jego koledzy z zespołu Albicelestes w półfinale rozgromili Chorwację 3:0. W drugim meczu w 1/2 finału Francuzi ograli Maroko i staną przed szansą na obronę tytułu. Leo Messi i Kylian Mbappe, dwie największe gwiazdy tego mundialu, to dwaj koledzy z PSG. Teraz zmierzą się w finale mundialu.

KIEDY Finał mundialu Argentyna - Francja O której godzinie finał mundialu

Mundial 2022 w Katarze powoli dobiega końca. Przed nami już dwa ostatnie mecze - o 3. miejsce i wielki finał, w którym zagrają Argentyna i Francja. Kto sięgnie po Puchar Świata w 2022 roku? Obaj finaliści dwukrotnie poznali smak triumfu na mundialu. Argentyna wygrała mistrzostwa świata w 1978 i 1986 roku. Francja triumfowała w 1998 i 2018 r. na poprzednim mundialu. Faworyta wskazać trudno. Przed półfinałami bukmacherzy nieco większe szanse na złoto dawali Francuzom. Dla Leo Messiego to ostatnia szansa na upragniony triumf w najważniejszej i najbardziej prestiżowej piłkarskiej imprezie na świecie. Genialny Argentyńczyk zapowiedział już, że po raz ostatni gra w MŚ. Czy pójdzie w ślady Diego Maradony, swojego wielkiego poprzednika?

Argentyna - Francja KIEDY FINAŁ mundialu DATA GODZINA

Finał mundialu Argentyna - Francja będzie również walką o wielkie pieniądze - gigantyczną premię od FIFA. Zwycięzca MŚ w Katarze zarobi 42 mln dol. (190 mln zł), a to o 4 mln USD więcej, niż płacono przed czterema laty podczas mundialu w Rosji. Przyrost wysokości premii dla uczestników piłkarskich mundiali jest stały. Co cztery lata do zgarnięcia są wyższe nagrody niż w poprzednim czempionacie. O ile w ostatnich latach zmiany nie są może tak dynamiczne, to zdarzało się w przeszłości, że przeskok finansowy bywał gigantyczny. Finał mundialu będzie również walką o koronę króla strzelców. Kylian Mbappe i Leo Messi strzelili po pięć goli, a Olivier Giroud - cztery bramki. W meczu o 3. miejsce zagrają Chorwacja i Maroko.

KIEDY finał Argentyna - Francja DATA GODZINA KIEDY finał w Katarze

Finał mistrzostw świata Argentyna - Francja zaplanowano na niedzielę 18 grudnia 2022. Początek finału mundialu Argentyna - Francja o godzinie 16 polskiego czasu. Transmisja TV z finału MŚ Argentyna - Francja na antenie TVP 1.

Sonda
Czy uważasz, że Kylian Mbappe to najlepszy piłkarz świata?
Przegrałem MILION dolarów w kasynie. Kim jest MEKAMBE, gwiazda internetu? | Komentery EXTRA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze