Kylian Mbappe DZIEWCZYNA: Kim jest Rose Bertram, piękna dziewczyna Mbappe? ZDJĘCIA

i

Autor: AP/Instagram Kylian Mbappe DZIEWCZYNA: Kim jest Rose Bertram, piękna dziewczyna Mbappe? ZDJĘCIA

Ale piękność!

Kylian Mbappe DZIEWCZYNA: Kim jest Rose Bertram, piękna dziewczyna Mbappe? ZDJĘCIA

2022-12-18 11:32

Kylian Mbappe dziewczyna. Kim jest Rose Bertram, piękna dziewczyna Kyliana Mbappe. Mundial 2022 dobiega końca, dzisiaj finał Argentyna - Francja, a największą gwiazdą jest chyba Kylian Mbappe, który z pięcioma golami na koncie wciąż prowadzi w klasyfikacji strzelców mistrzostw świata w Katarze (razem z Leo Messim). Szybki jak wiatr gwiazdor reprezentacji Francji to najlepiej zarabiający piłkarz na świecie, a żeńska część kibiców zastanawia się pewnie, czy Kylian Mbappe ma dziewczynę. Zdaniem francuskich mediów gwiazdor PSG spotyka się z belgijską modelką Rose Bertram. Kylian Mbappe i jego dziewczyna. Zobaczcie ZDJĘCIA.

Kylian Mbappe znów błyszczy na mundialu . Szybki jak wiatr francuski gwiazdor strzelił już pięć goli, a dzisiaj zagra w wielkim finale. Kylian Mbappe jest najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie. Ostatnio podpisał nowy kontrakt z PSG i zarabia ponad 90 milionów euro rocznie. A na mundialu w Katarze pokazuje, że warto było przekonać go, żeby został w Paryżu i nie odchodził do Realu Madryt. Czy Kylian Mbappe ma dziewczynę? O romansach francuskiego gwiazdora zachodnie media rozpisywały się szeroko.

Kylian Mbappe DZIEWCZYNA Kim jest Rose Bertram, dziewczyna Kyliana Mbappe

Czy Kylian Mbappe ma dziewczynę? Francuski gwiazdor nie obnosi się ze swoim życiem prywatnym. Ostatnio sporo pisało się o jego rzekomym romansie z transpłociową modelką Inesą Rau. Jeżeli coś było, to już nieaktualne. Zdaniem francuskich mediów dziewczyną Kyliana Mbappe jest teraz śliczna belgijska modelka Rose Bertram. Piękność ma 27 lat, a 24-letniego Mbappe poznała w Paryżu, gdzie brała udział w pokazie mody. Urodzona w Belgii Rose Bertram ma ciekawe korzenie. Jest ojcem jest Belg, a matka pochodzi z Republiki Zielonego Przylądka.

Rose Bertram KIM JEST dziewczyna Kyliana Mbappe ZDJĘCIA

Nowa dziewczyna Kyliana Mbappe dołączyła do agencji modelek w wieku 13 lat i od tego czasu brała udział w reklamach znanych na całym świecie, m.in. takich firm jak L'Oreal czy H&M. Ma 170 zm wzrostu czyli niewiele jak na modelkę. Filigranowa piękność waży około 63 kg. Obecnie ma ponad 900 tysięcy obserwujących na Instagramie, których ostatnio regularnie przybywa a jednym z nich jest... Kylian Mbappe. Co ciekawe, Rose Bertram spotykała się już z innym piłkarzem. Jej partnerem był Grégory Van der Wiel. Z Holendrem piękna Rose ma dwójkę dzieci.

Przegrałem MILION dolarów w kasynie. Kim jest MEKAMBE, gwiazda internetu? | Komentery EXTRA
Najnowsze