Lionel Messi

i

Autor: AP PHOTO/AURELIEN MORISSARD Messi: to będzie na pewno mój ostatni mundial

Kłopoty Argentyny?

Leo Messi kontuzjowany. Opuści mecz PSG! Co z wyjazdem na mundial?

2022-11-05 16:08

Czy to będą ważne wieści dla reprezentacji Polski? Wiele wskazuje na to, że nie... Leo Messi nie znalazł się w składzie ekipy PSG na niedzielny mecz z Lorient. Jak donoszą tamtejsze media, jest to spowodowane przez kontuzję, której miał doznać w ostatnim czasie. Czy Leo Messi rzeczywiście doznał urazu? Co z jego wyjazdem na piłkarskie mistrzostwa świata w Katarze? Najprawdopodobniej nie będzie stało to na przeszkodzie!

Leo Messi kontuzjowany? Ostatnie dni zostały do startu piłkarskich mistrzostw świata. Biało-czerwoni w grupie C zagrają między innymi z reprezentacją Argentyny. Fani "Albicelectes" musieli zadrżeć, gdy pojawiły się doniesienia o kontuzji gwiazdora Paris Saint-Germain. Argentyńczyk nie pojawił się w składzie na niedzielny mecz z Lorient. Francuskie media są przekonane, że cała sytuacja nie jest jednak zbyt poważna i sam piłkarz najprawdopodobniej się wybierze na mundial w Katarze.

Był w sztabie reprezentacyjnym Jerzego Brzęczka, dziś pracuje w Arabii Saudyjskiej. „Ostrzą sobie na nas zęby” [ROZMOWA SE]

Leo Messi kontuzjowany. PSG działa zapobiegawczo

Francuskie media są przekonane, że uraz Leo Messiego nie sprawi, że nie będzie mógł pojechać na mistrzostwa świata. Argentyńczyk ma problemy z zapalniem ścięgna Achillesa. Do treningów wróci jednak bardzo szybko - najprawdopodobniej stanie się to już w przyszłym tygodniu.

Wszystko wskazuje na to, że działania szefów Paris Saint-Germain mają jedynie charakter zapobiegawczy. Katarscy właściciele ekipy na pewno nie chcą ryzykować zdrowiem Argentyńczyka, by ten nie opuścił imprezy w ich kraju. Strata Messiego byłaby potwornym ciosem wizerunkowym.

Dżentelmen Czesław Michniewicz. Śnieżnobiałe skarpety i kawa dla żony. Duża galeria zdjęć

Kiedy Polska zagra na mundialu? Kiedy mecz Polska - Argentyna?

Reprezentacja Polski rozpocznie piłkarskie mistrzostwa świata w Katarze od meczu z Meksykiem 22 listopada. Kolejne spotkanie zagramy z Arabią Saudyjską 26 listopada. Na zakończenie fazy grupowej zmierzymy się 30 listopada z Argentyną.

Jan Tomaszewski OCENIA POWOŁANIA Michniewicza!

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Najnowsze