Mateusz Borek

i

Autor: TOMASZ RADZIK SE / EAST NEWS Mateusz Borek

Widzowie nie mogli ukryć uśmiechu!

Mateusz Borek zaskoczył podczas Polska – Francja. Te słowa o polskim stylu rozbawiły widzów

2022-12-04 16:52

Mateusz Borek postanowił zaskoczyć widzów w trakcie transmisji meczu Polska - Francja. Dziennikarz TVP podsumował jedną z akcji naszej drużyny w sposób, który rozbawił tysiące widzów. Takich słów ze strony dziennikarza nie można było się spodziewać!

Mateusz Borek postanowił rozbawić widzów w trakcie transmisji meczu Polska - Francja. Współzałożyciel "Kanału Sportowego", który komentował mecz między "Biało-Czerwonymi" a mistrzami świata użył słów, które rozbawiły widzów. Trzeba przyznać, że ta nazwa na jedno z zagrań naszego zespołu może wywoływać wielką wesołość.

Mateusz Borek zaskoczył w trakcie meczu Polska - Francja. Zabawne słowa przy zagraniu jednego z naszych kadrowiczów

Nie da się ukryć, że słowo "laga" stało się jednym ze znaków rozpoznawczych kadry narodowej Polski, która bardzo często stosuje wrzutki i wybicia pod pole karne swoich przeciwników. Fakt ten nie umknął Mateuszowi Borkowi, który komentował starcie między Polakami a Francuzami. W trakcie komentowania Borek pochwalił żartobliwie jednego z naszych piłkarzy, nazywając jego zagranie w bardzo zabawny sposób.

- To była laga bonito - skomentował żartobliwie zagranie jednego z naszych graczy Mateusz Borek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze