Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Na ten moment czekały miliony kibiców! Zaczyna się walka o bilety MŚ 2022. Trzeba będzie wydać fortunę

2022-04-05 6:50

Do pierwszego meczu mistrzostw świata w Katarze jeszcze ponad pół roku, ale już teraz wielu kibiców jest myślami przy tym, co w listopadzie i grudniu wydarzy się na boiskach w Katarze. Przed nami wielkie piłkarskie święto, na którym uczestniczyć będą również Polacy. Biało-czerwoni kibice od wtorku mogą starać się o nabycie wejściówek na mecze Polaków. Trzeba będzie jednak mocno sięgnąć do kieszeni.

Dotychczas wielkie piłkarskie turnieje kojarzyły się nam przede wszystkim z okresem wakacyjnym, ale w tym roku będzie zdecydowanie inaczej. Ze względu na to, że prawo organizacji mistrzostw świata dostał Katar, gdzie temperatury w okresie letnim są nieznośne, impreza rozpocznie się w listopadzie, a swój finał będzie miała tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

To Robert Lewandowski zawdzięcza swojej córce! Przerwał milczenie, dostał potężną inspirację

Bilety na MŚ 2022. Znamy ceny!

Termin na pewno jest wyjątkowy, a fani piłki nożnej liczą na to, że wyjątkowe będą również spotkania podczas tegorocznego mundialu. Co najważniejsze z perspektywy polskiego kibica, biało-czerwoni po raz drugi z rzędu zagrają na mistrzostwach świata. Podopieczni Czesława Michniewicza wygrali baraż ze Szwecją i zapewnili sobie bilety do Kataru.

Jakub Moder zdąży wykurować się na mundial? Optymistyczne słowa Czesława Michniewicza!

W fazie grupowej zagramy z Meksykiem, Arabią Saudyjską oraz Argentyną. Celem minimum jest rzecz jasna wyjście z grupy, co na mundialu w XXI wieku jeszcze się nam nie udało, ale kiedyś tę serię trzeba przełamać. I niemal pewne jest, że Polaków znów będzie wspierała wielka biało-czerwona armia kibiców, którzy udadzą się na Bliski Wschód.

Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy MŚ 2022?

Wiadomo, ile kosztują bilety na MŚ 2022. Kibice już mogą polować na wejściówki

A z tej perspektywy niebywale ważną informacją jest to, że od wtorku będzie można nabywać bilety na mundial w Katarze. - Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej (FIFA) poinformowała, że sprzedaż biletów na mundial w Katarze rozpocznie się 5 kwietnia o godzinie 11:00 czasu polskiego i potrwa do 28 kwietnia 2022 - poinformował PZPN.

Na pewno podróż do Kataru i zakup biletów nie będzie sprawą tanią. Za najtańsze wejściówki na mecz fazy grupowej trzeba wydać 290 zł. Najdroższe kosztują natomiast 925 zł. Im dalsza faza turnieju, tym ceny są wyższe. Aby nabyć wejściówki na finał, trzeba się liczyć z wydatkiem od 2,5 do blisko 7 tys. zł. Chętnych jednak na pewno nie zabraknie.

Iga Świątek o zostaniu pierwszą światową rakietą
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze