Yassine Bounou, znany także jako Bono, nie zagrał z Belgią

i

Autor: AP PHOTO/THEMBA HADEBE Yassine Bounou, znany także jako Bono, nie zagrał z Belgią

Co stało się z Bono?!

Piłkarz nagle zniknął z boiska. Nawet Mateusz Borek był skonsternowany, w sieci aż wrze

2022-11-27 15:23

Do niecodziennej sytuacji doszło tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego w spotkaniu Belgia - Maroko na mundialu w Katarze. Bramkarz Marokańczyków Yassine Bounou, znany także jako Bono, wziął udział w rozgrzewce, wyszedł na murawę i nawet odśpiewał hymn, ale... w meczu nie zagrał. Między słupkami ostatecznie zobaczyliśmy Munira. Przez kilkanaście minut nikt nie wiedział, co stało się z podstawowym golkiperem drużyny z Afryki.

Bono zagrał 90 minut w pierwszym meczu Maroko w Katarze i był jednym z najlepszych na boisku. To m.in. dzięki jego dobrej postawie drużyna z Afryki niespodziewanie zremisowała z Chorwacją 0:0. Bramkarz Sevilli przewidziany był także do gry w spotkaniu z Belgią. Bono wziął udział w rozgrzewce, a potem wyszedł na murawę i wraz z kolegami odśpiewał hymn. Mimo to od pierwszej minuty między słupkami zobaczyliśmy Munira. To była tak niespodziewana zmiana, że komentujący ten mecz w TVP Sport Mateusz Borek dopiero w okolicach 20. minuty zorientował się, że to nie Bono stoi w marokańskiej bramce.

Bramkarz Maroko w trakcie hymnów miał zawroty głowy i nie zagrał z Belgią

Cały internet w tym czasie zachodził z kolei w głowę, co stało się z Bono. Ostatecznie okazało się, że bramkarz Maroko w trakcie hymnów poczuł się źle, miał zawroty głowy i w ostatniej chwili poprosił o zmianę. Na zdjęciach w sieci widać, że Bono konsultował swoją decyzję także z arbitrem głównym Cesarem Arturo Ramosem z Meksyku. Mamy jednak nadzieję, że szybko wróci do zdrowia i zobaczymy go jeszcze w trakcie tego mundialu!

ŁZY Lewandowskiego. Zadedykował bramkę ZMARŁEMU OJCU...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze