Prezydent reaguje

Polska – Argentyna: Andrzej Duda grzmi na Twitterze po karnym! Nie mógł milczeć, momentalna reakcja

2022-11-30 21:00

Ogromne emocje towarzyszą meczowi Polska – Argentyna! Kontrowersje dotyczyły przede wszystkim rzutu karnego. Andrzej Duda jako znany fan sportu nie mógł milczeć. Momentalnie napisał post w mediach społecznościowych. Głowa państwa grzmiała w tej sprawie. Docenił też odpowiedź Wojciecha Szczęsnego!

BRAWO! Wojciech Szczęsny najpierw sprowokował rzut karny, który był dość mocno kontrowersyjny. Po chwili jednak naprawił swój wątpliwy błąd. Po analizie VAR Danny Makkelie wskazał na jedenasty metr. W milionach domów w Polsce z pewnością padały słowa nieprzyzwoite, ale w bramce została ostoja naszej kadry – Wojciech Szczęsny. Zaprezentował się znakomicie i naprawił wtopę arbitra, który nie powinien wskazać „na wapno”.

Wojciech Szczęsny obronił karnego Leo Messiego! Znowu to zrobił! Ogromny wyczyn

Polska – Argentyna. Andrzej Duda grzmi na Twitterze

Andrzej Duda nie poleciał do Kataru, ale śledzi, jak na boiskach mundialu radzi sobie reprezentacja Czesława Michniewicza. Prezydent RP skomentował sytuację z rzutem karnym na Twitterze.

- Delikatnie mówiąc, kontrowersyjna decyzja sędziów o podyktowaniu rzutu karnego przeciw Polsce. Odpowiedzią na to jest SPOKOJNA i GENIALNA obrona Wojciecha Szczęsnego! BRAWO!!!! #QatarWorldCup2022 – napisał prezydent Duda.

Co się musi się stać, żeby Polska wyszła z grupy na mundialu Scenariusze awansu 30.11.2022

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Marina przed Polska - Argentyna: Po obronie Wojtka leciały mi łzy!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze