Łukasz Fabiański

i

Autor: Cyfrasport Łukasz Fabiański

Mocne słowa!

Polska ma szansę wygrać mistrzostwo świata? Fabiański nie ma wątpliwości, padły mocne słowa

2022-11-20 22:30

Łukasz Fabiański postanowił zabrać głos w sprawie mistrzostw świata w Katarze. Zdaniem bramkarza West Hamu, Polacy mają szansę na to, żeby wygrać finały, chociaż nie są faworytami do ostatecznego triumfu. Padły wyjątkowo mocne słowa.

Łukasz Fabiański zabrał głos w sprawie potencjalnych szans Polski na zwycięstwo w mistrzostwach świata. Zdaniem golkipera, nie jest to niemożliwe, chociaż "Biało-Czerwoni" nie są ostatecznymi faworytami do zwycięstwa. O swoich przemyśleniach Fabiański powiedział w rozmowie z "Daily Mailem". Padły ciekawe słowa.

Fabiański o szansach Polaków. Mają szansę na mistrzostwo świata?

Zdaniem Fabiańskiego, w trakcie katarskiego czempionatu może dojść do kilku ciekawych wyników. Jak powiedział były golkiper, szanse reprezentacji Polski na tym turnieju nie są przekreślone.

- Kiedy awansujesz, grasz z silnymi drużynami, ale w wielkich turniejach jest tak, że nigdy nic nie wiadomo. W takich spotkaniach nie zawsze wielki faworyt wygrywa. Jest poczucie, że słabszy zespół może wygrać - powiedział bramkarz reprezentacji Polski.

Zdaniem golkipera West Hamu, mimo że Polacy nie są faworytem do zwycięstwa, to swoje szanse na ostateczny triumf mimo wszystko mają. Sam piłkarz nie żałuje jednak, że zakończył swoją reprezentacyjną karierę.

-  - Byłem przygotowany zrezygnować już wcześniej, ale z powodu pandemii Euro zostało przesunięte. Oglądam mecze reprezentacji, ale nie jest tak, że chciałbym w nich grać. Jestem szczęśliwy w roli kibica. Decyzja i czas były odpowiednie, to pomogło mi utrzymać wysoki poziom - powiedział Fabiański.

Sonda
Czy koniec reprezentacyjnej kariery Fabiańskiego to duża strata dla kadry?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze