Wielka rozpacz miss

Seksowna miss mundialu zalała się łzami. Przeżyła trudne chwile, Ivana Knoll musi się pogodzić ze smutną prawdą

2022-12-21 13:03

Piłkarskie mistrzostwa świata dobiegły końca. Wielkie emocje powoli opadają, a to oznacza tylko jedno - zaczynamy odliczanie do kolejnego mundialu. Ivana Knoll to jedna z tych postaci, która najmocniej wypromowała się na mistrzostwach świata. Chorwacka miss mundialu zachwyciła świat odważnymi strojami i nietuzinkową urodą.

Ivana Knoll zachwyciła świat. "Knoll Doll", jak przedstawia się na Instagramie, bije rekordy popularności po pojawieniu się na trybunach mundialu w Katarze. Chorwatka zachwycała, ale teraz musi pogodzić się ze smutną prawdą. To już koniec mistrzostw świata i promocji osoby Ivany Knoll. Przede wszystkim jednak zakończyły się emocjonujące starcia, które rozgrzewały kibiców i zostały okrzyknięte najlepszym mundialem w historii.

Miss mundialu zalała się łzami. Przeżyła trudne chwile

Na swoim Instagramie Ivana Knoll pożegnała się z mundialem we wzruszający sposób. Piękna modelka przyznała, że przeżywa bardzo trudne chwile.

- Opuszczenie Dohy jest dla mnie takie trudne. Mieszają się razem szczęście, smutek, zmieszanie. Będę bardzo tęskniła za tym miejscem - napisała Ivana Knoll na Instagramie, publikując ostatnie zdjęcie z lotniska.

Z pewnością to właśnie mundial w Katarze otworzył jej drzwi do wielkiej międzynarodowej kariery.

Leo Messi już podjął decyzję w sprawie swej przyszłości? On to zrobi! – twierdzą hiszpańskie media

Ivana Knoll

i

Autor: Instagarm / Ivana Knoll Ivana Knoll

Ivana Knoll - Instagram. Ilu ma obserwujących?

Ivana Knoll ma 3,5 miliona obserwujących na Instagramie. Podczas mistrzostw świata liczba followersów skoczyła drastycznie. Chorwacka modelka jest także właścicielką marki odzieżowej "Knoll Doll".

Tragedia w Argentynie. 5-latek w śpiączce, inna osoba nie żyje. Z wielkiej fety wyszła zadyma

Nowy mistrz KSW Jakub Wikłacz: Ten pas jest ciężki, ale najcięższa była droga do niego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze