Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO Cristiano Ronaldo

Ostra reakcja

Siostra Cristiano Ronaldo zaszokowała. Jej wpis wywołał ogromne poruszenie, uderzyła bezlitośnie

2022-09-29 7:54

To nie były udane dni dla reprezentacji Portugalii i Cristiano Ronaldo. Mistrzowie Europy z 2016 roku nie zdołali zakwalifikować się do turnieju finałowego Ligi Narodów, a awans wypuścili w ostatnich minutach rywalizacji z Hiszpanią. Cristiano Ronaldo nie ukrywał swojej złości. Jeden jego gest wywołał falę hejtu, na którą odpowiedziała siostra piłkarza. Napisała o chorych i głupich ludziach.

W ostatniej kolejce Ligi Narodów, było kilka meczów, które decydowały o spadkach i o awansach. Jednym z nich była rywalizacja w Bradze, gdzie Portugalia mierzyła się z Hiszpanią. Gospodarze byli w lepszej sytuacji, bo mieli dwupunktową przewagę nad sąsiadami i wystarczyłby im remisy, aby zakwalifikować się do turnieju finałowego całych rozgrywek.

Ostry wpis siostry Ronaldo. Zupełnie się nie patyczkowała

Bardzo długo utrzymywał się bezbramkowy remis, Portugalia miała swoje szanse na zdobycie bramki, ale to Hiszpania strzeliła decydującego gola w końcowych minutach rywalizacji i zagra w Final Four Ligi Narodów. Bardzo niezadowolony z takiego obrotu spraw był Cristiano Ronaldo. Piłkarz rzucił nawet opaską kapitańską, co zdarzyło mu się kolejny raz.

A takie zachowanie nie spodobało się wielu kibicom. CR7 był więc ostro krytykowany w sieci za swoje zachowanie i wylała się na niego fala hejtu. W obronie piłkarza postanowiła stanąć jego siostra. Katia Aveiro w mediach społecznościowych umieściła bardzo ostry wpis, uderzający w krytyków jej brata. Kobieta nie przebierała w słowach.

- Trzeba podać rękę tym, którzy zawsze podawali swoją Portugalii. Ale Portugalczyk jest chory, małostkowy, bezduszny, głupi, wiecznie niewdzięczny - zaczęła Aveiro. - Ten facet, który siedzi, jest na kolanach... Nie ma nikogo, kto mógłby mu podać rękę. To okrutne. (...) Ten, który siedzi, nazywa się Cristiano Ronaldo i jest najlepszym piłkarzem na świecie - napisała nawiązując do zdjęcia, które pokazywało Ronaldo siedzącego na murawie. Dodała jednocześnie, że piłkarz zawsze może liczyć na wsparcie rodziny.

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Don Kasjo po konferencji Prime MMA 3
Najnowsze