Karol Świderski

i

Autor: Cyfra Sport Karol Świderski

To może być wielki transfer!

Bohater reprezentacji Polski zmieni klub? Wszystko zależy od jednego czynnika, może kosztować fortunę

2022-09-28 16:10

Jeden z bohaterów reprezentacji Polski zmieni klub? Według informacji Piotra Wołosika z "Przeglądu Sportowego", Karol Świderski znalazł się na celowniku wielu klubów, które chciałyby go w swoich szeregach. Może się zdarzyć, że zawodnik występujący w amerykańskim Charlotte FC zostanie bohaterem wielkiego transferu, jednak aby tak się stało, musi zostać spełniony jeden warunek.

Będziemy świadkami transferu reprezentanta Polski? Według informacji uzyskanych przez Piotra Wołosika z "Przeglądu Sportowego" Karol Świderski, a więc bohater meczu Polaków z Walijczykami w Lidze Narodów, ma znajdować się na celowniku wielu znanych klubów. Okazuje się, że przedstawiciele klubu Charlotte FC już mieli ustawić cenę za Polaka i bardzo mało prawopodobne, aby zeszli ze swoich oczekiwań!

Kuriozalne ceny biletów na reprezentację Polski. Trzeba zapłacić niemałą fortunę, wszystko za mecz towarzyski!

Karol Świderski zostanie bohaterem transferu? Ma się pojawić wiele ofert

Zważając na fakt, że Karol Świderski znajduje się w świetnej dyspozycji strzeleckiej, co potwierdza w klubie oraz w reprezentacji Polski, po jego usługi miało ustawić się bardzo wielu chętnych. Zdaniem Piotra Wołosika, temat jak najbardziej jest aktualny, a transfer w dużej mierze prawdopodobny będzie od tego, jak zawodnik zaprezentuje sie na mistrzostwach świata w Katarze.

-  Jak przyznał Mariusz Piekarski, menedżer "Świdra" zapytania o 25–letniego napastnika, którego gol dał wygraną z Walią, pojawiają się bez przerwy. Ale ewentualny transfer zdeterminują mistrzostwa świata. Gdyby Karol przykuł w nich uwagę, jeszcze tej zimy mógłby zmienić klub - stwierdził Piotr Wołosik w "Przeglądzie Sportowym".

Amerykanie ustalili cenę za Polaka. Zainteresowany będzie musiał zapłacić niemałe pieniądze

Jak podaje Wołosik, klub, który będzie potencjalnie zainteresowany sprowadzeniem do siebie byłego napastnika Jagiellonii Białystok i PAOK Saloniki, będzie musiał zapłacić przynajmniej 15 milionów euro.

- Amerykanie nie będą brali pod uwagę oferty niższej niż 15 milionów euro - poinformował dziennikarz.

Tragiczny finisz poszukiwań himalaistki! Kobieta nie żyje, przerażające doniesienia

Sonda
Czy Karol Świderski powinien znaleźć się w kadrze na mundial w Katarze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze