Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

Mocna ocena!

Srogi osąd dziennikarza w trakcie Mundialu 2022. Każe Lewandowskiemu odejść z reprezentacji, "największy przegryw na świecie"

2022-11-29 10:48

Robert Lewandowski został zaatakowany przez jednego z dziennikarzy! Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski stał się obiektem kpin ze strony jednego z ekspertów, który stwierdził właśnie, że zawodnik Barcelony jest bezużyteczny dla reprezentacji Polski, a wręcz nazwał go "największym przegrywem na świecie". Padły wyjątkowo mocne słowa.

Dziennikarz bezpardonowo zaatakował Roberta Lewandowskiego.  Marjan Mijajlović, bośniacki YouTuber, zajmujący się tematyką piłkarską, zaatakował kapitana polskiej kadry, nazywając go największym przegrywem na świecie. Obok tak brutalnego komentarza w kierunku polskiego gracza nie da się przejść obojętnie.

Dziennikarz zaatakował Lewandowskiego. "Największy przegryw na świecie"

Mijajlović o swoim niezadowoleniu względem gry Lewandowskiego powiedział za pośrednictwem swojego kanału na YouTube. Zdaniem Bośniaka, gwiazdor Barcelony spala się w trakcie spotkań reprezentacyjnych, czego dowodem był przestrzelony rzut karny z Meksykiem.

- Potwierdziło się, że Robert Lewandowski to piłkarz dla małych dzieci, które śledzą futbol od wczoraj. On strzela gole takiemu Bochum, Augsburgowi, Cadiz, Elche i tym podobnym. A gdy trzeba, by dał bramkę Polsce, wielkiemu narodowi, to on znika jak mała mysz. Nie potrafi wykorzystać rzutu karnego dla takiego narodu. Ty Lewandowski jesteś przegryw największy na świecie! Idź sobie zarabiać i grać dla Barcelony, a Polskę zostaw w spokoju! - mówił bośniak cytowany przez portal "Interia".

ŁZY Lewandowskiego. Zadedykował bramkę ZMARŁEMU OJCU...
Sonda
Czy Robert Lewandowski należy do grona 100 najlepszych piłkarzy w historii?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze