Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

góra pieniędzy

Tak Czesław Michniewicz obłowił się w PZPN. Wielkie zarobki selekcjonera, wielu marzy o takich kwotach

2022-12-14 11:10

Pieniądze w świecie piłki nożnej potrafią zaskoczyć kibiców. Najlepsi w swoich fachu, zarówno piłkarze, jak i trenerzy nierzadko zarabiają dziesiątki milionów euro rocznie. Wcale nie najgorzej wygląda w tym aspekcie sytuacja Czesława Michniewicza, który przez prowadzenie reprezentacji Polski już teraz stał się bogatszy o kilka milionów złotych. Jego miesięczna pensja to marzenie dla większości Polaków.

Jeszcze przed wyjazdem na mistrzostwa świata w Katarze wydawało się, że sytuacja Czesława Michniewicza w reprezentacji Polski jest bardzo dobra i nic nie jest w stanie tego zmienić. Niestety, podczas ostatniego mundialu zmieniło się bardzo wiele i dziś dużo mówi się o tym, że były szkoleniowiec m.in. Legii Warszawa niedługo będzie musiał szukać sobie nowego zajęcia, a karuzela nazwisk ruszyła na dobre. Dla obecnego jeszcze selekcjonera reprezentacji Polski może to być duży problem m.in. finansowy, bo dzięki pracy z Biało-czerwonymi, na jego konto miesięcznie wpływa okrągła suma. 

Spore zarobki Czesława Michniewicza za pracę z reprezentacją Polski! Jego miesięczna pensja to dla wielu Polaków tylko marzenie

Czesław Michniewicz bez dwóch zdań nie może narzekać na swoje zarobki podczas pracy w reprezentacji Polski. Co prawda obecny selekcjoner nie kasuje takiej sumy, jak chociażby Paulo Sousa, czyli 70 tysięcy euro miesięcznie - czyli przy dzisiejszym kursie prawie 330 tysięcy złotych, ale jego wynagrodzenie również stoi na wysokim poziomie. Według informacji portalu "gol24.pl", Czesław Michniewicz za pracę z reprezentacją Polski, miesięcznie otrzymuje 200 tysięcy złotych. 

Tak Czesław Michniewicz obłowił się w na PZPN. Wielkie zarobki selekcjonera, wielu marzy o takich kwotach

Michniewicz pełni funkcję selekcjonera reprezentacji Polski od 31 stycznia 2022 roku i do tej pory prowadził kadrę w 13. meczach. Podczas swojej kilkumiesięcznej jak dotąd przygody z Biało-czerwonymi, na jego konto wpłynęły więc ponad 2 mln złotych. Umowa Czesława Michniewicza z PZPN-em obowiązuje do końca roku i już niebawem dowiemy się, czy zostanie ona przedłużona.

Zobaczcie listę potencjalnych następców Czesława Michniewicza, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Czesław Michniewicz nadal powinien być selekcjonerem reprezentacji Polski?

Maroko WYGRYWA mundial w Katarze? Jak naprawdę wypadli Polacy?

Posłuchaj najnowszego odcinka podcastu SUPER SPORT!

Listen to "KUBACKI W GAZIE, Maroko już wygrało w Katarze" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze