Brazylia

i

Autor: EastNews Brazylia

Typy i kursy. Brazylijczycy wygrają i pozbawią odwiecznego rywala awansu? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-03-24 16:20

Brazylia – Chile typy i kursy. Eliminacje mistrzostw świata w każdej strefie wchodzą w decydującą fazę i nie inaczej jest w Ameryce Południowej. Już w nocy z czwartku na piątek czasu polskiego rozegrane zostaną pierwsze mecze przedostatniej serii gier, a jednym z zespołów, który będzie walczył na całego jest reprezentacja Chile. Alexis Sanchez i spółka wciąż mają szansę na bezpośredni awans, ale aby tego dokonać będą musieli pokonać na wyjeździe pewną awansu Brazylię. Czy wg TOTALbet uda im się ta sztuka? Brazylia – Chile typy bukmacherskie.

Obecne eliminacje do mundialu są dla Chilijczyków wybitnie nieudane. Zespół prowadzony przez Martina Lasarte na dwie kolejki przed zakończeniem zmagań zajmuje dopiero szóste miejsce, do czwartego Urugwaju tracąc trzy „oczka”. Nic jednak w tym dziwnego, skoro „La Roja” nie potrafiła złapać ani jednej dłuższej serii zwycięstw lub chociaż meczów bez porażki. Najdłuższa z nich trwała zaledwie trzy mecze, a w dodatku została poprzedzona serią o wiele dłuższą – siedmiu z rzędu meczów bez zwycięstwa. Dość powiedzieć, że Chilijczycy z szesnastu dotychczasowych meczów wygrali zaledwie pięć. Ich sytuacja jest bardzo trudna nie tylko ze względu na pozycję w tabeli, ale także na fakt, że w przedostatniej serii gier będą musieli na wyjeździe stawić czoła bezsprzecznie najlepszej w tych eliminacjach drużynie – Brazylii. Wobec tego wydaje się, że szanse na awans „Czerwonych” na mistrzostwa świata w Katarze jest mało realny. Podobnie uważają najwyraźniej eksperci z TOTALbet, którzy zdecydowanego faworyta najbliższej potyczki upatrują w „Canarinhos”.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia

Brazylijczycy śrubują natomiast swoją serię gier bez porażki w tych eliminacjach. Podczas piętnastu minionych spotkań nikomu nie udało się jeszcze pokonać podopiecznych Tite, którzy zanotowali dwanaście zwycięstw oraz trzy remisy. Jedyną drużyną, która stara się dotrzymać kroku i jednocześnie wciąż może przeskoczyć „Canarinhos” w tabeli jest Argentyna. Oba te zespoły mają już zapewniony awans na katarski mundial, ale w walce o pozostałe dwa miejsca wciąż liczy się aż pięć zespołów. Brazylijczycy – choć będą mogli podejść do meczu z Chile na luzie – z pewnością nie mają zamiaru odpuszczać. Tym bardziej, że przed własną publicznością nie stracili do tej pory choćby punktu. Ich dotychczasowy bilans w meczach domowych wynosi bowiem komplet siedmiu zwycięstw, a także bilans bramkowy wynoszący 19:1. Nic więc dziwnego, że to reprezentacja dowodzona przez Tite jest wg TOTALbet zdecydowanym faworytem tego spotkania. Za każdą złotówkę postawioną na wygraną gospodarzy bukmacher płaci bowiem 1.45 zł, analogiczna stawka w przypadku zwycięstwa „La Roja” wynosi natomiast 7.80 zł.

Sonda
Czy reprezentacja Polski awansuje na mundial w Katarze?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Brazylia – 1.45                  remis – 4.10                      Chile – 7.80

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.10                          1/2 – 1.22                          X/2 – 2.55

  • Brazylia strzeli gola:

tak – 1.12                          nie – 5.20

  • Chile strzeli gola:

tak – 1.87                          nie – 1.82

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 8.40                           powyżej 0.5 – 1.05

poniżej 1.5 – 3.35                           powyżej 1.5 – 1.30

poniżej 2.5 – 1.80                           powyżej 2.5 – 1.92

poniżej 3.5 – 1.30                           powyżej 3.5 – 3.30

poniżej 4.5 – 1.10                           powyżej 4.5 – 6.20

poniżej 5.5 – 1.03                           powyżej 5.5 – 10.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Brazylia – Chile dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze