Włochy - Anglia finał Euro 2020

i

Autor: AP Włochy - Anglia finał Euro 2020

Typy i kursy. Kto podtrzyma swoje szanse na awans do MŚ? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-03-24 15:03

Baraże do MŚ typy i kursy. Choć reprezentacja Polski swój decydujący mecz o awans na mundial zagra dopiero we wtorek, baraże rozpoczną się już w czwartkowy wieczór. Choć dziś nie poznamy jeszcze kolejnych finalistów katarskiego turnieju, kilka reprezentacji może pożegnać się o wyjeździe na mistrzostwa świata. Oprócz starcia Szwecja – Czechy, które wyłoni rywala dla biało-czerwonych, zaplanowane także trzy inne spotkania. Kto zdaniem TOTALbet ma w nich większe szanse na zwycięstwo? Baraże do MŚ typy bukmacherskie.

Spośród zaplanowanych na dzisiaj meczów zdecydowanie najciekawiej zapowiada się rywalizacja Portugalii z Turcją. Cristiano Ronaldo i spółka wydawali się murowanym faworytem swojej grupy eliminacyjnej, ale dość sensacyjnie musieli ostatecznie uznać wyższość Serbów. Zespół znad Bosforu w swojej grupie toczył natomiast niezwykle zaciętą rywalizację z Holandią oraz Norwegią. Podopieczni Stefana Kuntza co prawda okazali się słabsi od „Oranje”, udało im się jednak wyprzedzić zespół ze Skandynawii, podtrzymując tym samym swoje szanse na udział w katarskim mundialu. Aby tak się jednak stało muszą oni dokonać nie lada sztuki, jaką będzie pokonanie w meczu wyjazdowym Portugalii. Co prawda Fernando Santos nie będzie mógł skorzystać w tym spotkaniu m.in. z kontuzjowanego Rubena Nevesa oraz zawieszonych za żółte kartki Joao Cancelo oraz Renato Sanchesa, ale mimo to piłkarze z Półwyspu Iberyjskiego wydają się zdecydowanym faworytem tej potyczki. Podobnego zdania są także bukmacherzy z TOTALbet, którzy zdecydowanie bardziej cenią umiejętności Cristiano Ronaldo i jego kolegów.

Tomaszewski MASAKRUJE Michniewicza! Zadaje mu MIAŻDŻĄCE pytania, jest OSTRO | Futbologia

Nieoczekiwanie w barażach będą musieli rywalizować również Włosi. Podopieczni Roberto Manciniego, opromienieni niedawnym triumfem w mistrzostwach Europy, nie do końca potrafili przenieść ten entuzjazm na mecze eliminacyjne i sensacyjnie, na ostatniej prostej dali się wyprzedzić reprezentacji Szwajcarii. Trzeba przyznać, że bardzo trudno byłoby sobie wyobrazić najbliższe mistrzostwa świata bez najlepszej obecnie drużyny narodowej w Europie. Tym bardziej, że w półfinałowym starciu barażowym „Squadra Azzurra” przed własną publicznością zmierzy się z Macedonią Północną. Piłkarze prowadzeni przez Blagoję Milevskiego w grupie eliminacyjnej dość nieoczekiwanie okazali się gorsi tylko od Niemców (wyprzedzając m.in. Rumunię) i spotkała ich za to zasłużona nagroda w postaci awansu do baraży. Choć wg TOTALbet Goran Pandev i spółka nie mają w tym starciu praktycznie żadnych szans, trzeba pamiętać, że przed wyjazdowym starciem przeciwko Niemcom przewidywania były podobne. Macedończycy sprawili jednak wówczas nie lada sensację, wygrywając w Duisburgu 2:1. Może i tym razem będzie podobnie?

W tym samym czasie na murawę wyjdą także piłkarze Walii oraz Austrii i ten pojedynek zapowiada się na zdecydowanie najbardziej wyrównany. Zawodnicy z Wysp Brytyjskich nie mieli większych szans na nawiązanie walki z reprezentacją Belgii, ale zgromadzenie o punkcik więcej niż Czesi dało im awans do strefy barażowej. Austriacy natomiast w swojej grupie eliminacyjnej zajęli dopiero czwarte miejsce – oglądając plecy Danii, Szkocji oraz Izraela. Znakomite występy w Lidze Narodów sprawiły jednak, że podopieczni Franco Fody nie przekreślili jeszcze swoich szans na awans do mistrzostw świata. W tym przypadku zapowiada się niezwykle wyrównane spotkanie i walka do ostatnich sekund. Potwierdza to zresztą oferta kursowa przygotowana przez TOTALbet – wszystkie trzy zdarzenia główne (zwycięstwo Walii, remis oraz zwycięstwo Austrii) „wyceniono” bowiem na taką samą stawkę (2.80)! Kto jednak będzie górą? Tego dowiemy się już w czwartkowy wieczór.

Sonda
Czy reprezentacja Polski awansuje na mundial w Katarze?

Kursy TOTALbet:

  • Zwycięzca meczu:

Portugalia – 1.40             remis – 4.70                      Turcja – 7.60

Włochy – 1.20                  remis – 6.20                      Macedonia Płn. – 15.00

Walia – 2.80                      remis – 2.80                      Szkocja – 2.80

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczów barażowych MŚ dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze