Cristiano Ronaldo

i

Autor: Instagram Cristiano Ronaldo

Luksusowo odmierza czas

Zegarek, który kupił sobie Cristiano Ronaldo to totalna przesada?! Nosi na ręku wartość kilku mieszkań w Warszawie

2023-05-23 8:25

Cristiano Ronaldo zarabia ogromne i, zdaniem wielu, zbyt wielkie pieniądze w Arabii Saudyjskiej. Portugalski piłkarz przeniósł się do Zatoki Perskiej, gdzie reprezentuje barwy Al-Nassr. Ronaldo kupił sobie zegarek za kilka milionów złotych. Czy nie jest to już przesada? Zwłaszcza, że... nie wydał na niego nawet swojej tygodniówki.

Cristiano Ronaldo jest jednym z najlepiej zarabiających sportowców na świecie. Piłkarz Al-Nassr zgarnia w Arabii Saudyjskiej fortunę, o jakiej miliardy na całym świecie mogą jedynie pomarzyć. Ostatnio Ronaldo chwalił się na Instagramie nowym zakupem. Portugalskie gwiazdor zdecydował się na wybranie nowego zegarka. Jego cena kompletnie zwala z nóg. Czy to już nie jest przesada? "The Sun" informuje, że cena zegarka przekracza kilka milionów złotych.

Robert Lewandowski już się z tym nie ukrywa. To wtedy zakończy karierę? Padły konkretne cyfry

Zegarek Cristiano Ronaldo. Cena zwala z nóg!

Ten zegarek kosztuje obrzydliwe pieniądze. Cristiano Ronaldo pokazał się z modelem Caviar Flying Tourbillon marki Jacob & Go. By móc aż tak luksusowo odmierzać sobie czas, trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni.

Jak informuje brytyjski tabloid, Portugalczyk wydał na ten zegarek ponad trzy miliony złotych. Czy ma to jakikolwiek wpływ na jego budżet? Z pewnością... nie! Ronaldo zgarnia za każdy tydzień gry w Al-Nassr ponad 3 miliony funtów. Wydanie 750 tysięcy funtów nie może robić na nim żadnego wrażenia.

Niebieski kolor i majestatyczny design tego modelu sprawiają, że całość wygląda imponująco. Trudno jednak wyobrazić sobie fakt, że Portugalczyk nosi na ręku równowartość kilku mieszkań w centrum Warszawy.

To tym Nicola Zalewski przekonał do siebie trenera Romy. Były mistrz świata i Europy o sytuacji Polaka

Cristiano Ronaldo w Al-Nassr. Statystyki, liczby

Cristiano Ronaldo przeniósł się do Al-Nassr w styczniu 2023 roku. Od tego czasu zagrał w trzynastu meczach arabskiej ekstraklasy, w której zdobył 13 bramek i zanotował dwie asysty. Reprezentant Portugalii jest na piątym miejscu w klasyfikacji strzelców saudyjskiej Pro League. Liderem jest Abderrazak Hamdallah, który ma 20 trafień na koncie. Marokańczyk gra jednak w Al-Ittihad od początku sezonu.

Cristiano Ronaldo i zegarek warty fortunę

i

Autor: Instagram / Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo i zegarek warty fortunę

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze