Benjamin Cull

i

Autor: Instagram/daismorrison Benjamin Cull z narzeczoną

Tragiczna historia

23-letni reprezentant kraju nie żyje. Słowa narzeczonej zmarłego piłkarza rozrywają serce. Nawet najtwardsi wyleją łzy

2023-09-19 7:18

Śmierć młodych ludzi nieustannie jest informacją wstrząsająca. Zwłaszcza, gdy dotyczy sportowców, a więc osób wysportowanych i teoretycznie tych, których choroby powinny omijać szerokim łukiem. Niestety nowotwór nie wybiera i atakuje bezlitośnie. Z tą chorobą walczył Benjamin Cull, były młodzieżowy reprezentant Anglii. 23-letni piłkarz zmarł po walce z rakiem, a na niebywale wzruszające słowa zdecydowała się jego partnerka.

Na początku przygody z piłką nożną wielu ekspertów patrzyło z nadziejami na rozwój Benjamina Culla. Zawodnik urodzony w Bournemouth od 2015 do 2018 roku związany był z Southampton, klubu który słynie z wychowywania młodych talentów. Niestety, gdy Cull miał 17 lat usłyszał fatalną diagnozę. Lekarze znaleźli u niego mięsaka Ewinga, co spowodowało koniec jego dobrze zapowiadającej się kariery.

23-letni piłkarz nie żyje. Jego narzeczona opublikowała wzruszające słowa

Cull przeszedł operację, ale na murawę już nie wrócił. W sporcie pozostał jako trener personalny. Anglik z chorobą walczył przez sześć lat. Niestety choroba okazała się nie do przezwyciężenia i zawodnik zmarł. W mediach społecznościowych pięknymi słowami pożegnała go narzeczona, której oświadczył się kilka tygodni temu. - Najtrudniejsze pożegnanie. Straciłam całe swoje życie, narzeczonego, bratnią duszę, moją osobę, cały świat - napisała Daisy Morrison.

- Zawsze miałam nadzieję i modliłam się, aby ten dzień nigdy, przenigdy nie nadszedł. Prawdziwe złamanie serca jest faktem. Moje serce boli fizycznie i nigdy nie czułem takiego bólu. Kochałam Cię bardziej niż jakiekolwiek słowo jest w stanie to określić i wiem, że Ty w taki sposób kochałeś mnie - czytamy we wpisie narzeczonej zmarłęgo piłkarza.

Szymon Kołecki napędza polskiego mistrza. "On zawsze dąży do celu"
Najnowsze