Timo Hildebrand, Samuel Eto'o

Autor: archiwum se.pl

Chelsea - Manchester United, wynik 3:1. Samuel Eto'o rozstrzelał Czerwone Diabły

2014-01-19 19:51

"The Blues" lepsi od "Czerwonych Diabłów" w szlagierowym starciu Premier League. Po koncertowym meczu w wykonaniu Samuela Eto'o Chelsea pokonała 3:1 Manchester United.

Kameruńczyk rozpoczął strzelanie już w 17. minucie spotkanie. Jeszcze przed przerwą - w ostatnij minucie - dał prowadzenie swojemu zespołowi 2:0. Cztery minuty po wznowieniu gry Eto'o trafił ponownie, a honorego gola dla United zaliczył w 78. . mincie Javier Hernandez.

Fatalna passa Manchesteru United w tym roku trwa. Do tej pory w styczniu zespół Davida Moyesa przegrał raz w Premier League - 1:2 z Tottenhamem. Potem w takim samym stosunku uległ w Pucharze Anglii Swansea City i Pucharze Anglii Sunderlandowi. Jedyną wygraną w tym roku United zanotowali 11 stycznia wygrywając 2:0 w lidze ze Swansea. Za trzy dni drużynę z Manchesteru czeka rewanżowy mecz w Pucharze Anglii z Sunderlandem, a potem 28 stycznia ligowe starcie z Cardiff City.