Autor: AP Matty Cash ZAROBKI: Ile zarabia Matty Cash w Premier League? Znamy jego zarobki w Aston Villa

Pechowa niedziela

Fatalne chwile reprezentanta Polski. Nabawił się kontuzji, a jego drużyna zaliczyła wstydliwą porażkę

2023-01-08 22:38

Pechowy występ Matty’ego Casha w Pucharze Anglii. Reprezentant Polski nie dokończył meczu z powodu kontuzji, a jego zespół został wyeliminowany z pucharu przez czwartoligowca!

Cash po powrocie z mundialu nie miał miejsca w składzie Aston Villi w meczach Premier League. Ale dzisiaj zagrał od początku z Stevenage FC w 1/32 finału Pucharu Anglii. W podstawowym składzie wyszedł także drugi z Polaków, Jan Bednarek, który rozegrał cały mecz. Mecz zakończył się pechow dla Casha i jego z drużyny. Reprezentant Polski doznał kontuzji, a jego zespół przegrał sensacyjnie na własnym boisku 1:2 i został wyeliminowany z rozgrywek. Nic nie wskazywało na takie zakończenie, bo zespół trenera Unaia Emery’ego prowadził 1:0 po golu Morgana Sensona w 22. minucie. Po przewie gospodarze kontrolowali grę. W jednym ze starć urazu doznał Cash i w 71.minucie opuścił boisko. Wkrótce potem kontuzji doznał drugi z obrońców gospodarzy Ludwig Augustinsson. Prawdziwy dramat Aston Vilii zaczął się w 85.min kiedy za faul w polu karnym czerwoną kartkę otrzymał Belg Leander Dendoncker, a goście wykorzystali rzut karny. Grający w "10" gospodarze nie byli wstanie powstrzymać ataków zespołu z IV ligi i w 88. stracili drugiego gola. Wielka sensacja stała się faktem. U Casha stwierdzono uraz pachwiny, ale na dokładną diagnozę trzeba jeszcze zaczekać.

Były reprezentant Polski przyglądał się pracy Petkovicia. Widzi w nim jedną z dwóch opcji na selekcjonera, druga jest zaskakująca