Juergen Klopp i Robert Lewandowski

i

Autor: East News Juergen Klopp i Robert Lewandowski.

Klopp i Lewandowski znowu razem! Niemiecki trener podjął ważną decyzję

2022-06-11 18:29

Juergen Klopp z pewnością jest jedną z najważniejszych osób w karierze Roberta Lewandowskiego. Obecny szkoleniowiec Liverpoolu pomógł polskiemu napastnikowi stać się gwiazdą światowego formatu. Po wielu latach sukcesów – obu stać niemal na wszystko. Teraz okazuje się, że niebawem znów będą mogli spotkać się na tej samej ulicy. Menedżer The Reds ruszył na potężne zakupy.

I tak oto kupił dom na Majorce. Tak donoszą dziennikarze serwisu diariodemallorca.es. Ich zdaniem Klopp kilka dni temu nabył wielką willę właśnie na tej samej wyspie, tuż obok miejsca, gdzie dom mają państwo Lewandowscy. Od dawna wiemy, że kapitan reprezentacji Polski lubi hiszpański klimat, a niedługo (być może) będzie miał szansę się do niego przyzwyczaić jako piłkarz Barcelony.

Annę Lewandowską dręczą wyrzuty sumienia. Zwierzyła się swoim fanom, chodzi o dzieci

Lewandowski STANOWCZO po meczu z Walią: Były MANKAMENTY!

Do Hiszpanii coraz częściej zaglądać chce Klopp. Mieszkający na co dzień na przedmieściach Liverpoolu trener zdecydował się na willę w miejscowości Santa Ponca. Niemiec za posiadłość miał zapłacić prawie cztery miliony euro, co w szybkim przeliczeniu daje nam 18 milionów złotych. Dom ma 537 metrów kwadratowych powierzchni i leży na działce, która liczy sobie aż pięć tysięcy metrów kwadratowych. Klopp ma mieć do dyspozycji pięć sypialni i tyle samo łazienek, ponadto dwie duże garderoby.

„Dario de Mallorca” informuje, że dom jest blisko pola golfowego, z ogrodu jawi się piękny widok na pasmo górskie Serra de Tramuntana. W ogrodzie nie brakuje też basenu, palm i kilku dzieł sztuki (głównie rzeźby).

Skandaliczne zachowanie Holendrów przed meczem z Polską. Chcieli uderzyć w kibiców, stanowcza reakcja PZPN

Niemiecki szkoleniowiec prędko na stałe do Hiszpanii się nie przeprowadzi. Kilka tygodni temu przedłużył kontrakt z Liverpoolem do 2026 roku.

Sonda
Gdzie będzie grał Robert Lewandowski w przyszłym sezonie?
Listen to "Lewandowski nie chce grać dla Niemców" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze