Łukasz Fabiański

i

Autor: Cyfrasport Łukasz Fabiański

Uraz gwiazdy Młotów

Łukasz Fabiański wypada z gry. Wiadomo, co ze zdrowiem gwiazdy West Hamu, menedżer zdradził szczegóły

2023-02-28 14:14

W tym sezonie Łukasz Fabiański należy do pewniaków w ekipie West Hamów. Zagrał we wszystkich spotkaniach w Premier League. Jednak ostatni mecz z Nottingham Forest zakończył się dla niego pechowo. Polski bramkarz doznał kontuzji. Wiadomo, co zdrowiem polskiego piłkarza. Na pewno czeka go przerwa w występach. Powiedział o tym David Moyes, menedżer angielskiego klubu.

Zderzenie z Brazylijczykiem

Fabiański w starciu z Nottingham Forest (4:0) po godzinie gry zderzył się na polu karnym z Felipe. Brazylijczyk trafił bramkarza "Młotów" w głowę. Naszemu piłkarzowi od razu udzielono pomocy lekarskiej i zdecydowano o zmianie. Menedżer David Moyes nie zmierzał ryzykować zdrowiem zawodnika. Fabiańskiego zastąpił Alphonse Areola.

Złamał kość policzkową

Polak przeszedł badania. Po nich menedżer powiedział, jaki jest stan zdrowia polskiego zawodnika. "Fabian" doznał złamania kości policzkowej. Na ten moment sztab medyczny nie potrafił określić, czy konieczny będzie zabieg i jak długa czeka przerwa w występach. W każdym razie West Ham w meczu z Manchesterem United w 1/8 finału Pucharu Anglii nie będzie mógł skorzystać z polskiego golkipera.

Sonda
Kto zostanie w tym sezonie mistrzem Anglii?
PKO Ekstraklasa Raport 27.02
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze