Matka Cristiano Ronaldo błaga syna za wszelką cenę. Musi zrobić to przed jej śmiercią, dramatyczne słowa

2021-09-22 13:47
Cristiano Ronaldo
Autor: AP Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo był jednym z bohaterów ubiegłego okienka transferowego, zamieniając Juventus Turyn na Manchester United. Mimo że kapitanowi mistrzów Europy z 2016 roku wiedzie się w Anglii dobrze, to jego mama ma do niego jedną prośbę, którą piłkarz ma zrealizować przed jej śmiercią. Tak błagalnego apelu matki legendarnego napastnika nie można było się spodziewać.

Cristiano Ronaldo mimo 36 lat nadal udowadnia, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Portugalczyk idealnie znalazł się w Manchesterze United, stojąc na czele drużyny, która może po latach wrócić na mistrzowski tron. O Ronaldo zapytana została jego matka - Dolores Aveiro, która wystąpiła w podcaście "ADN de Leao", a więc w oficjalnym medium Sportingu CP. Mama piłkarza wyznała, że ma do swojego syna tylko jedną prośbę, którą zawodnik ma zrealizować przed jej śmiercią.

Spirydonow ukarany za obrażanie Polaków. Nie mógł ukryć złości, decyzja mogła być tylko jedna

Cristiano Ronaldo błagany przez matkę. Musi to zrobić przed jej śmiercią

Gdy wiadomym było, że Cristiano Ronaldo nie chce już występować w Juventusie Turyn, wiele mediów wskazywało, że piłkarz może wrócić do Sportingu CP. Ostatecznie jednak Portugalczyk postanowił dokonać powrotu, ale nie do drużyny "Lwów", a "Czerwonych Diabłów" z Manchesteru. Sprawę skomentowała Dolores Aveiro, która przyznała, że błagała syna, aby ten pojawił się w barwach klubu z Lizbony.

- Cristiano musi tu wrócić. Gdyby to był wyłącznie mój wybór, to już grałby tu ponownie. Cristiano lubi oglądać mecze Sportingu. Powiedziałam mu: 'Synu, zanim umrę, chcę, żebyś wrócił do Sportingu - mówiła matka zawodnika.

Lukas Podolski zdenerwował kibiców. Miał grać w Ekstraklasie, ale woli pracować w Niemczech

Aby zobaczyć gorące zdjęcia Georginy Rodriguez, ukochanej Cristiano Ronaldo, przejdź do galerii poniżej.

Ronaldo nie był w stanie złożyć obietnicy matce

Mimo że Cristiano Ronaldo jest bardzo związany z klubem z zielonej części Lizbony, to nie mógł obiecać matce, że zasili skład obecnych mistrzów Portugalii. Jeśli piłkarzowi nie uda się ten ruch, możliwe, że w przyszłości w barwach "Lwów" występować będzie jego syn - Cristianinho.

- On odpowiedział: 'Zobaczymy'. Ale jeśli mu się nie uda, to może być Cristianinho" - twierdzi matka Cristiano Ronaldo.

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo wróci do Sportingu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze