Media: Beckhamowie mieli koronawirusa?!

2020-09-08 21:33 MC
David i Victoria Beckham
Autor: Jonathan Brady/Press Association/East News David i Victoria Beckham

Już wiele gwiazd sportu otrzymało pozytywne wyniki testu na koronawirusa. Nie wszyscy to później potwierdzili. W tym gronie znalazł się podobno David Beckham. Taką informację podały brytyjskie media.

Na świecie zdiagnozowano ponad 27,5 mln zakażeń koronawirusem. Najwięcej w Stanach Zjednoczonych, Indiach, Brazylii i Rosji. Według "The Sun" David Beckham i jego żona Victoria mieli otrzymać pozytywny wynik testu na koronawirusa w marcu. Mieli mieć takie objawy, jak gorączka czy bóle gardła.

Wyciekły SEKSTAŚMY z reprezentacji Anglii! Dwaj piłkarze wyrzuceni z kadry

Beckhamowie w marcu wiele podróżowali między Wielką Brytanią i Stanami Zjednoczonymi, ponieważ były reprezentant Anglii miał różne obowiązki promocyjne. W międzyczasie zaczęli czuć się źle. Co więcej, chorować zaczęli ich współpracownicy, kierowcy i ochroniarze. Niektórzy z nich przeszli zakażenie bardzo ciężko.

Wielka ewakuacja w mieście! Wszystko przez koronawirusa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Według źródeł "The Sun", Victoria Beckham zaczęła wówczas panikować. Sądziła, że są "superroznosicielami" i wymusiła na całej rodzinie kwarantannę w Wielkiej Brytanii, która trwała dłużej niż dwa tygodnie.

Gwiazdy giganta Premier League wśród zakażonych

Jak na doniesienia brytyjskich mediów zareagowali Beckhamowie? Na razie nie skomentowali tych rewelacji. Wcześniej nie potwierdzili, że byli zakażeni koronawirusem.

Najnowsze