Ole Gunnar Solskjaer

Autor: YouTube Ole Gunnar Solskjaer

Ole Gunnar Solskjaer prawie jak Robert Lewandowski. 4 gole w 10 minut! [WIDEO]

2015-09-23 19:52

Robert Lewandowski dokonał niesamowitych rzeczy w meczu z VfL Wolfsburg. Wszedł na boisku w drugiej połowie i na przestrzeni 9 minut strzelił aż 5 goli! W 1999 roku, niemalże bliźniaczym występem popisał się piłkarz Manchesteru United Ole Guunar Solskjaer. W meczu z Nottingham Forest, po wejściu z ławki rezerwowych zdobył 4 bramki w 10 minut! Co prawda po występie naszego snajpera nie robi to już wielkiego wrażenia, ale warto przypomnieć WIDEO z tego spotkania.

6 lutego 1999 roku Manchester United grał na wyjeździe z Nottingham Forest w ramach angielskiej Premier League. Spotkanie zakończyło się pogromem na korzyść "Czerwonych Diabłów", które rozgromiły rywali aż 8:1. Po latach to spotkanie przykuło naszą uwagę, gdyż wydarzyło tam się coś równie niesamowitego, jak podczas spotkania Bayernu Monachium z VfL Wolfsburg.

Robert Lewandowski i jego 5 goli z Vfl Wolfsburg. ZOBACZ WIDEO wszystkich bramek Lewego

W 72. minucie legendę United Dwighta Yorke'a zastąpił na boisku "zabójca o twarzy dziecka", czyli Ole Gunnar Solskjaer. W tym momencie było już 4:1 dla gości, jednak Norweg nie miał litości dla rywali i wpakował im jeszcze cztery gole! Pierwszego zdobył w 80. minucie, a ostatniego w doliczonym czasie gry. W sieci krążą różne wersje, ale my przyjmujemy tę najbardziej optymistyczną, że snajper Manchesteru dokonał tego w trochę ponad 10 minut. Nieźle, ale nie tak jak "Lewy"!

Nasz snajper przebił ten wyczyn podwójnie. Strzelił 5 goli w 9 minut, co jest absolutnym rekordem w dziejach futbolu!