Piotr Zieliński, Polska - Szwecja

i

Autor: Cyfra Sport Piotr Zieliński, Polska - Szwecja

Piotr Zieliński w Premier League? To może być wielki transfer, dziennikarz informuje o zainteresowanym trenerze

2022-05-23 13:24

Piotr Zieliński zagra w Premier League? Jak donosi Piotr Dumanowski z "Eleven Sport", kolejnym krokiem dla reprezentanta Polski może być jeden z przedstawicieli ligi angielskiej, szczególnie, że jeden z tamtejszych szkoleniowców bardzo ceni sobie postać pomocnika. Nie da się ukryć, że taki transfer byłby prawdziwym hitem.

Piotr Zieliński nie ma za sobą udanego sezonu. Zawodnik reprezentacji Polski miał problemy z regularną grą w Napoli i był krytykowany za swoje występy, to też wiele wskazuje na to, że jest coraz bliższy opuszczenia drużyny spod Wezuwiusza. Jak twierdzi Piotr Dumanowski z "Eleven Sports", w Premier League istnieje szkoleniowiec, który niezwykle ceni sobie grę Polaka i chętnie przyjąłby go do swojej drużyny. Czy do transferu dojdzie?

Stefan Horngacher osłabił reprezentację Polski? Były polski skoczek przerwał milczenie, mocne zarzuty w kierunku Niemca

Piotr Zieliński opuści Napoli? Znany trener zainteresowany

Informacjami o potencjalnej przyszłości Piotra Zielińskiego opowiedział komentator Piotr Dumanowski w programie "Sportowy Poranek" na kanale "meczyki.pl. Jak sam uważa, trener Tottenhamu, Antonio Conte, już dawno chciał sprowadzić Piotra Zielińskiego i niewykluczone, że w końcu po niego sięgnie. Szczególnie, że doświadczony Włoch chciał sprowadzić Polaka już za czasów, gdy prowadził Inter Mediolan.

- Jest piłkarz, którego Antonio Conte chciał w Interze, a teraz chce go mieć teraz w Tottenhamie - mianowicie Piotr Zieliński - powiedział Piotr Dumanowski dla "meczyki.pl".

To Andrzej Gołota sądzi o Idze Świątek! Przerwał milczenie, musi poświęcać jej dużo czasu

Aby zobaczyć, jak wygląda wózek dziecka Piotra Zielińskiego, przejdź do galerii poniżej.

Conte rozwinie Zielińskiego? Dumanowski nie ma wątpliwości

Zdaniem komentatora stacji "Eleven", Tottenham byłby bardzo ciekawą opcją dla samego Zielińskiego, a Conte jest postacią, która całkowicie pomogłaby w rozwoju kariery zawodnika reprezentacji Polski.

- Jeżeli ktoś ma wykrzesać ten mityczny potencjał, bo każdy o tym mówi, że na treningu jest najlepszy, że wiąże krawaty, że wszyscy zbierają szczęki z podłogi na treningu, to tylko Antonio Conte. On mógłby rzeczywiście wznieść jego karierę na wyższy poziom - mówi Dumanowski.

Sonda
Czy Piotr Zieliński powinien opuścić Napoli?
Mateusz Borek po meczu Legia – Napoli: Piotr Zieliński bawił się na Łazienkowskiej
Najnowsze