Arsenal - Manchester City

Autor: Eastnews

Premier League: Arsenal przegrał z WBA. Santi Cazorla WYGŁUPIŁ SIĘ wykonując rzut karny [WIDEO]

2015-11-21 19:14

WBA - Arsenal 2:1. Ten wynik to dla fanów "Kanonierów" bardzo przykra niespodzianka. Piłkarze Arsenalu Londyn zagrali słabo, a idealnym podsumowaniem ich występu był rzut karny wykonany w 84. przez Santiego Cazorlę. Hiszpański gwiazdor mógł doprowadzić do wyrównania, ale... poślizgnął się i strzelił tak nieporadnie, że fani WBA mogli tylko wybuchnąć głośnym śmiechem. Zobacz, jak wygłupił się Santi Cazorla.

Mecz zaczął się dla Arsenalu zgodnie z planem - od 28. minuty prowadzili po golu Oliviera Giroud. Potem jednak zaczęła się katastrofa w wykonaniu dwóch Hiszpanów. Mikel Arteta, który wszedł na boisko w 14. minucie (zmenił kontuzjowanego Coquelina), napierw odpuścił krycie przy pierwszym golu dla WBA, a potem sam strzelił komicznego "samobója". A wszystko w ciągu 5 minut (35. i 40. min). Na tym nie koniec pecha Artety, bo w 48. minucie... zszedł z kontuzją.

"Popisy" Artety przyćmił jego rodak Santi Cazorla. Bardzo słaby tego dnia hiszpański pomocnik w 84. minucie mógł doprowadzić do wyrównania. Wykonywał rzut karny, ale strzelił tak...