Sead Kolasinac i nożownik

i

Autor: Twitter Sead Kolasinac i nożownik

Znanego piłkarza DŹGALI NOŻEM, a on bohatersko ruszył do ataku. Zdumiewające WIDEO

2019-11-06 18:23

W lipcu tego roku świat obiegły obrazki jak obrońca Arsenalu, Sead Kolasinac, bohatersko stawia czoła dwóm uzbrojonym bandytom, którzy chcieli ukraść mu zegarek. Teraz londyńska policja opublikowała drugie, dłuższe i dokładniejsze nagranie z całego zajścia. Materiał uwydatnia heroiczną postawę bośniackiego piłkarza.

Był 25 lipca tego roku, kiedy do siedzących w drogim aucie Seada Kolasinaca i Mesuta Ozila podeszło dwóch zamaskowanych przestępców. Próbowali oni złupić drogi zegarek z ręki gracza z Bałkanów, grożąc mu przy tym nożem. Jeden z napastników dotykał nawet Bośniaka ostrzem narzędzia, ale mimo to piłkarz do samego końca zachował zimną krew i wykazał się nie lada odwagą atakując złodziei i przepędzając ich.

Teraz, ponad trzy miesiące od całego zajścia, londyńska policja zdecydowała się opublikować większe wideo z całego wydarzenia. I właśnie na tym filmie dokładnie możemy zobaczyć, jak wielką odwagą wykazał się Kolasinac, który potem odjechał z Ozilem oraz trzecią osobą przebywającą w aucie do tureckiej restauracji, gdzie wszyscy znaleźli schronienie.

Przestępcami okazali się 30-letni Ashley Smith oraz 26-letni Jordan Northover. Wyrok za to, czego się dopuścili, poznają 8 listopada.

Najnowsze