FC Barcelona - Valencia Relacja na żywo. Lewandowski i spółka walczą w La Liga o komplet punktów

i

Autor: AP PHOTO FC Barcelona - Valencia Relacja na żywo. Lewandowski i spółka walczą w La Liga o komplet punktów

Lewandowski zadziwił!

Cała Hiszpania żyje tym, co zrobił Lewandowski. Wystarczył mu jeden gest, mamy nagranie

2024-05-15 20:06

Robert Lewandowski znalazł się na ustach całej Hiszpanii. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, które prezentuje dość niecodzienne zachowanie Polaka w trakcie treningu Barcelony. Filmik stał się prawdziwym hitem, mamy nagranie!

Robert Lewandowski zadziwił całą Hiszpanię! Mimo że Barcelona może zaliczyć ten sezon do wyjątkowo mało udanych, tak kapitan reprezentacji Polski prezentował się z bardzo dobrej strony i jest komplementowany przez fanów Barcy. Miłośnicy "Dumy Katalonii" żywo komentują najnowsze nagranie z Polakiem w roli w głównej, które prezentuje jego zadziwiające zachowanie w trakcie treningu. 

Robert Lewandowski zrobił furorę nagraniem z treningu. Wystarczył mu jeden gest

Do zabawnej sceny z udziałem Lewandowskiego doszło w trakcie treningu "Dumy Katalonii" przed starciem z Almerią. Drużyna, z którą będzie rywalizować Barca już pożegnała się z występami w LaLiga, ale Polakowi i tak nie brakuje zapału, o czym donosi "Marca", opisując sytuację z ośrodka klubu ze stolicy Katalonii.

- Pierwszy, jak zawsze, wyszedł na boisko Xavi, a dziś niemal zaraz po nim pojawił się na nim Robert Lewandowski. Zespół zawsze wychodzi znacznie później niż trener. Były napastnik Bayernu Monacihum przez niemal dziesięć minut popisywał się technicznymi umiejętnościami, bawiąc się piłką. Po tym czasie powiedział Xaviemu, że czas rozpocząć trening, kilkukrotnie wskazując na swój nadgarstek, jakby miał na nim zegarek - pisze dziennik "Marca"

Fanom spodobało się zaangażowanie Lewandowskiego w trening, o czym przeczytać możemy w komentarzach w mediach społecznościowych.

- Lewandowski to wzór. Nie ma zawodnika w jego wieku, który miałby taką budowę ciała jak on! Jasne, że musi zostać", "Filmik pozostawia wątpliwości, czy zasady w drużynie są przestrzegane? Dlaczego nie przyjrzyjcie się wypowiedziom wielu zawodników, którzy stwierdzili, że pod wodzą Xaviego trenują bardzo dobrze", "Zespół już dawno wymknął się z rąk Xaviego" - czytamy w komentarzach.

Co powinien zrobić Robert Lewandowski? Futbologia
Listen on Spreaker.
Najnowsze