Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO/JOAN MONFORT Robert Lewandowski

Restaurację dopadła inflacja

Ceny w restauracji Lewandowskiego powalają. Tyle teraz zapłacisz za piwo, można złapać się za portfel!

2023-03-01 14:52

Robert Lewandowski od dłuższego czasu jest już właścicielem niezwykle popularnego lokalu "Nine's", który cieszy się dużą popularnością. Niestety, wszechobecna inflacja odbiła się także na cenach w karcie. Wiemy, ile trzeba zapłacić, jeśli chce napić się piwa. Nie da się ukryć, że podrożało.

Robert Lewandowski ma dużo sukcesów biznesowych, które są równie ważne, co te boiskowe. Jedną z najbardziej popularnych działalności Lewandowskiego jest umiejscowiona w Warszawie restauracja "Nine's", która od momentu otwarcia cieszy się wielkim uwielbieniem ze strony kibiców sportu, ale także zwykłych mieszkańców stolicy, którzy po prostu szukają miejsca z dobrym jedzeniem i napitkiem. Niestety, inflacja dosięgła także lokalu, a cena piwa obecnego w karcie stanowczo się zmieniła. 

Tyle trzeba zapłacić za piwo o Lewandowskiego. Podrożało

Restauracja Nine's otworzyła się w 2021 roku i od momentu otwarcia stała się prawdziwym hitem. Mimo że lokal po dziś radzi sobie bardzo dobrze i cieszy się liczną klientelą, nie da się ukryć, że ceny obecnie w karcie dań całkowicie się zmieniły. O ile najtańszą piwną pozycją w menu Lewandowskiego na otwarcie restauracji była pozycja popularnego browaru koncernowego za 12 złotych za 0,33 litra, o tyle teraz, to samo piwo kosztuje już 3 złote więcej. Dla miłosników piwa kraftowego także nie mamy dobrych wiadomości. Są to najbardziej drogie pozycje w karcie, wynoszące 26 złotych.

Najnowsze