Cristiano Ronaldo, Real Madryt

Autor: YouTube

Cristiano Ronaldo ZALAŁ SIĘ KRWIĄ, makabryczna kontuzja gwiazdora Realu YOUTUBE

2012-11-12 17:38

Cristiano Ronaldo z pewnością nie będzie najlepiej wspominał ligowego meczu przeciwko Levante. W 2. minucie spotkania Portugalczyk starł się z obrońcą drużyny z Walencji - Davidem Navarro, czego skutkiem było rozcięcie łuku brwiowego na twarzy gwiazdy Realu Madryt. Zawodnikowi założono pięć szwów.   >>>> ZOBACZ TEŻ: AGNIESZKA RADWAŃSKA NAGO - MAMY ZDJĘCIA

Mimo bólu CR7 wrócił na boisko i nie dość, że był najjaśniejszą postacią w swoim zespole, to na dodatek strzelił bramkę otwierającą wynik zawodów - i to wszystko widząc na jedno oko!

W przerwie meczu stan Portugalczyka znacznie się pogorszył. Ronaldo doznał chwilowej utraty wzroku w drugim oku, więc sztab szkoleniowy podjął bez wahania decyzję o zmianie swojego "cracka". Drugą połowę zawodów ulubieniec kibiców "Królewskich" oglądał już z ławki rezerwowych, a jego Real wygrał ostatecznie 2:1.