Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO/JOSE BRETON Robert Lewandowski

To byłby hit!

Drużyna Lewandowskiego uzyska wielką pomoc? Xavi ma plan, chce byłą gwiazdę Realu!

2023-03-01 7:32

Barcelona jak na razie radzi sobie bardzo poprawnie w rozgrywkach LaLigi, jednak odpadnięcie z europejskich pucharów mogło być czynnikiem, który miał prawo zaniepokoić fanów hiszpańskiego giganta. Sam Xavi ma myśleć już o tym, jak wzmocnić drużynę i okazuje się, że może być autorem spektakularnych przenosin gwiazdora światowej piłki, który lata temu występował u największego rywala "Barcy", czyli w Realu Madryt.

Barcelona planuje wielki transfer? Według doniesień medialnych, trener "Katalończyków", Xavi, upatrzył sobie nowego piłkarza, którego latem miałoby się udać sprowadzić na Camp Nou zupełnie za darmo. Takie rozwiązanie wywołałoby wielkie emocje, szczególnie, że piłkarz występował przed laty w Realu Madryt, jednak sam szkoleniowiec Blaugrany ma nie mieć cienia wątpliwości, że pomoże on drużynie.

Barcelona planuje wielki transfer? Były zawodnik Realu Madryt na celowniku

Wiele mówi się w mediach o tym, że Xavi szuka dodatkowych piłkarzy, którzy mogliby rozszerzyć warianty gry ofensywnej klubu z Camp Nou i zdaniem "El Futbolero", Xavi znalazł piłkarza, którego latem mógłby pozyskać nawet za darmo. Mowa o skrzydłowym Juventusu Turyn, Argentyńczyku Angelu Di Marii, który nie tak dawno temu świętował piłkarskie mistrzostwo świata, a przed laty występował w Realu Madryt. Powrót zawodnika kojarzonego z "Królewskimi" do drużyny największego rywala bez wątpienia wywołaby wielkie emocje, jednak szkoleniowiec Barcelony ma nie posiadać cienia wątpliwości, że ten zawodnik pomoże klubowi, szczególnie, że latem będzie do pozyskania zupełnie za darmo.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców La Liga w sezonie 2022/23?
Najnowsze