Gwiazdor Realu Madryt trafi do więzienia?! Prokuratura postawiła mu zarzuty

2020-10-23 15:57 PFK, PAP
Luka Jović, Real Madryt
Autor: East News Luka Jović

24 października przed piłkarzami Realu Madryt hitowe starcie z Barceloną na Camp Nou. Hiszpańska prasa donosi, że w dużych opałach znalazła się jedna z gwiazd "Królewskich". Piłkarzowi grozi więzienie! Co takiego przeskrobał gracz mistrza Hiszpanii?

Tym zawodnikiem jest Luka Jović. Serb nie przestrzegał wytycznych podczas pandemii koronawirusa. Reprezentantowi Serbii postawiono zarzuty. Prokurtura domaga się półrocznego więzienia. Jović w marcu, gdy pandemia po raz pierwszy pokazała swoje straszne oblicze, przyleciał do Serbii z Hiszpanii. Po przybyciu do kraju powinien był poddać się dwutygodniowej kwarantannie, ale tego nie zrobił. Postanowił za to w Belgradzie pójść na imprezę - tak donosiły wówczas miejscowe media. On sam twierdził, że wybrał się jedynie do apteki.

Dudek prognozuje przed Gran Derbi. Wskazuje kto może być bohaterem hitu w Primera Division

Po tym jak w prasie ukazały się doniesienia o jego rozrywkowym wypadzie do stolicy Serbii, Jović wprawdzie się nie przyznał, ale przeprosił. - Bardzo mi przykro, że odpowiedzialni za to ludzie nie wykonali należycie swojej pracy i nie poinformowali mnie, gdzie dokładnie mam przebywać w trakcie zalecanej izolacji. Przepraszam wszystkich, którzy znaleźli się przeze mnie w niebezpieczeństwie. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się pokonać te trudności - napisał w mediach społecznościowych. Telewizja RTS podała, że Jović mógł zapłacić mandat w wysokości 30 tys. euro, ale go nie przyjął.

Trener Realu potwierdza. Dobra wiadomość dla kapitana "Królewskich"

Najnowsze