Robert Lewandowski

i

Autor: AP Robert Lewandowski

zapadł wyrok

Jest decyzja w sprawie Roberta Lewandowskiego! Na tę chwilę czekało wielu kibiców, tłumy będą wściekłe

2023-01-11 11:52

Kiedy jasne stało się, że FC Barcelona wystawi Roberta Lewandowskiego na ostatni mecz 2022 roku z Espanyolem, lokalni rywale "Blaugrany" się wściekli i oznajmili, że nie zostawią tak tej sprawy. Okazuje się jednak, że niestety będą musieli przełknąć gorycz porażki, bo Hiszpańska Federacja Piłkarska ogłosiła, że skarga klubu z Katalonii została odrzucona.

FC Barcelona oraz Robert Lewandowski zakończyli miniony rok z przytupem sprawiając, że wielu kibiców oszalało z radości, a inni czuli ogromną wściekłość. Wszystko bowiem przez fakt, że kapitan reprezentacji Polski został powołany na mecz z Espanyolem w sylwestrowe popołudnie pomimo tego, że wcześniej obejrzał czerwoną kartkę i powinien pauzować w kolejnych meczach. "Blaugrana" odwołała się od kary, a Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu w Lozannie stwierdził, że jej wykonanie zostaje zawieszone do wyjaśnienia sprawy, co szybko wykorzystała Barcelona i wystawiła Lewandowskiego na mecz. Wściekły Espanyol, który dowiedział się o tym na dzień przed meczem również złożyć skargę, ale ta nie zakończyła się happy endem. 

Espanyol przegrał batalię z Barceloną! Skarga w sprawie Roberta Lewandowskiego odrzucona

Lokalny rywal Barcelony zapowiedział, że będzie bronić swoich interesów wszelkimi możliwymi sposobami utrzymując, że tak kolosalna zmiana na dzień przed rozegraniem meczu stawia Espanyol w o wiele gorszej pozycji. Tak jak zapowiedziano, tak zrobiono. Ekipa z Barcelony złożyła skargę na rywala, ale ta została oficjalnie odrzucona. To z pewnością sprawi, że kibice Espanyolu oraz przeciwnicy Barcelony się wściekną.

Jest decyzja w sprawie Roberta Lewandowskiego! Na tę chwilę czekało wielu kibiców, tłumy się wściekną

Hiszpańska Federacja Piłkarska ogłosiła bowiem rankiem 11 stycznia, że Komitet Rozgrywkowy RFEF odrzucił skargę Espanyolu, która dotyczyła rzekomego nieuprawnionego wystawienia Roberta Lewandowskiego w ostatnim meczu ubiegłego roku, podczas derbów Barcelony. To wydaje się zamykać sprawę konfliktu klubów z Katalonii o powołanie na mecz kapitana reprezentacji Polski. 

Sonda
Czy FC Barcelona to dobry klub dla Roberta Lewandowskiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze