Leo Messi ROZPACZLIWIE żegna kolegę. Nie wiedzieliście, że stać go na takie słowa

2020-09-21 7:34 DaO
Leo Messi
Autor: East News Leo Messi

Od dawna w FC Barcelona nie działo się tak źle, jak ma to miejsce obecnie. Sytuacja klubu jest wręcz fatalna i kryzys może potrwać zdecydowanie dłużej. Z wielu stron słychać, że Duma Katalonii nie ma pieniędzy na wzmocnienia, a kolejni piłkarze odchodzą za bezcen. Tak jest w przypadku Arturo Vidala. Chilijczyka w bardzo ckliwy sposób postanowił pożegnać sam Leo Messi.

Zmiany w Barcelonie potrzebne są w zasadzie od zaraz, ale na razie nie zanosi się na to, aby klub miał dokonywać wielomilionowych transferów. Ronald Koeman ma bardzo utrudnione zadanie, gdyż lista jego życzeń na pewno nie zostanie spełniona. W dodatku z Dumy Katalonii odchodzą piłkarze, którzy w minionych miesiącach występowali regularnie i byli ważnymi postaciami tej drużyny.

Reprezentant Polski ZRÓWNANY z ZIEMIĄ. Nie mieli dla niego litości po występie

Mowa tu choćby o Ivanie Rakiticiu, czy Arturo Vidalu. Chorwat postanowił wrócić tam, gdzie zaczynał wielką karierę, a więc do Sevilli, a Chilijczyk już niebawem będzie reprezentował barwy Interu Mediolan. Koeman nie widział pomocnika w składzie, więc Barcelona postanowiła go sprzedać, ale na bardzo korzystnych warunkach dla zespołu z Włoch.

SENSACYJNA zmiana w Legii Warszawa!? Selekcjoner Polski może zastąpić Vukovicia

Obłędnie piękna żona Masternaka po zwycięstwie męża. Urocza reakcja.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Odejście Vidala jest już w zasadzie faktem, dlatego na nieco rozpaczliwe i ckliwe pożegnanie kolegi z drużyny zdecydował się Messi. - Do niedawna znałem cię tylko ze spotkań przeciwko sobie. Zawsze wydawałeś mi się fenomenem, ale kiedy miałem szczęście poznać cię osobiście, jeszcze bardziej mnie zaskoczyłeś. (...) Przez dwa lata dzieliliśmy się wieloma rzeczami, a ty wiele wiedziałeś. Szatnia będzie za tobą tęsknić. Życzę wszystkiego najlepszego na nowym etapie w twoim nowym klubie. Na pewno znowu się spotkamy - czytamy we wpisie argentyńskiej gwiazdy.

Najnowsze