Robert Lewandowski

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Internauci nie zawiedli

MEMY po meczu Real - Barcelona. Okropnie dostało się Lewandowskiemu, obrazki bawią do łez

2022-10-16 18:47

Po raz pierwszy w historii w El Clasico, a więc w starciu Realu Madryt z FC Barcelona zagrał reprezentant Polski. Robert Lewandowski wybiegł w podstawowym składzie Blaugrany, ale powodów do radości nie miał zbyt wielu. Jego zespół na Santiago Bernabeu przegrał 1:3, a sam zawodnik nie popisał się niczym wielkim. Co więcej, przez większość spotkania był niewidoczny. Po meczu w sieci pojawiło się sporo memów związanych z El Clasico.

Po raz pierwszy w tym sezonie Real Madryt i FC Barcelona miały okazję zmierzyć się w oficjalnym starciu. Zdecydowanego faworyta niedzielnego spotkania nie było i wydawało się, że zobaczymy wyrównane zmagania. Królewscy bardzo szybko pokazali jednak, że na własnym obiekcie będą rządzić. Już w pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się Karim Benzema i Fede Valverde i Królewscy prowadzili 2:0. W drugiej połowie również padły dwie bramki, ale po jednej dla Realu i Barcelony i mecz zakończył się wynikiem 3:1. Było to pierwsze El Clasico, w którym zagrał reprezentant Polski. Robert Lewandowski był jednak niewidoczny i nie może uznać występu za udany. Po meczu powstało sporo memów odnoszących się do dyspozycji i Barcelony i samego reprezentanta Polski.