Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Lewandowski wszystko wyjawił!

Na jaw wyszła rozmowa Lewandowskiego z bohaterem Barcelony. Usłyszał najważniejsze słowa, to pomogło wygrać!

2023-01-16 11:15

Robert Lewandowski postanowił wyjawić, co powiedział Gaviemu w trakcie meczu Superpucharu Hiszpanii. Okazuje się, że Polak miał bardzo konkretne instrukcje do Gaviego w sprawie meczu i przekazał mu bardzo istotną informację. Porada Polaka stanowczo pomogła Blaugranie w osiągnięciu sukcesu.

Robert Lewandowski postanowił przedstawić jedną z tajemnic Superpucharu Hiszpanii. Okazuje się, że kapitan reprezentacji Polski dał tuż przed meczem poradę Gaviemu, który nie dość, że ją wykorzystał, to jeszcze był najlepszym piłkarzem na boisku. Lewandowski sekret wyjaśnił w rozmowie z hiszpańską prasą. Niesamowite!

Na jaw wyszło, co Robert Lewandowski powiedział Gaviemu. Sekret został odkryty

Okazuje się, że Robert Lewandowski tuż przed zaczęciem meczu miał specjalną radę, która przyniosła efekt w postaci wygranej w Superpucharze.

- - Powiedziałem Gaviemu, żeby trzymał się blisko mnie, bo wiedziałem, że razem możemy dokonać czegoś wielkiego - powiedział Lewandowski cytowany przez "Mundo Deportivo". 

Sam Lewandowski nie ukrywa także dumy ze zdobycia samego trofeum i nie ukrywa, że jego drużyna po prostu zasłużyła na wygraną.

-  To wspaniały moment. Zasłużyliśmy na ten tytuł sposobem, w jaki graliśmy. Teraz musimy iść dalej. Walczyć o kolejne trofea, ponieważ mamy w zespole dużo jakości, aby to osiągnąć - przyznał Robert Lewandowski.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o zakończeniu kariery Roberta Lewandowskiego. Przewiduje, czy to się stanie już teraz
Najnowsze