Lionel Messi zostanie w FC Barcelonie?

i

Autor: AP Lionel Messi zostanie w FC Barcelonie?

Nagły zwrot akcji w sprawie Leo Messiego! Na stole leży OGROMNA kwota, Argentyńczyk ma zarabiać FORTUNĘ

2021-06-02 16:01

Do oficjalnego zakończenia sezonu 2020/21 pozostało już niewiele czasu i spora część kibiców FC Barcelony z niecierpliwością czeka na informacje o przyszłości Lionela Messiego. Kontrakt Argentyńczyka wygasa 30 czerwca i do tej pory gwiazdor "Blaugrany" nie zdradził, gdzie będzie występował w przyszłym sezonie. Wszystko wskazuje jednak na to, że niebawem wszystko będzie jasne, bo według przecieków, Messi ma zostać w Barcelonie, gdzie będzie zarabiał prawdziwą fortunę.

Wielu kibiców FC Barcelony nie wyobraża sobie drużyny bez Lionela Messiego w składzie, dlatego spora część sympatyków ekipy z Camp Nou z niecierpliwością wyczekuje jakichkolwiek wieści w sprawie przyszłości Argentyńczyka. Jedna z największych legend "Blaugrany" jak na razie związana jest z Barceloną do końca obecnego sezonu, czyli do 30 czerwca. Do tym czasie Messi mógłby za darmo odejść do innego klubu i tym samym złamać serce ogromnej liczbie kibiców FC Barcelony. Wszystko wskazuje jednak na to, że 33-letni Messi w dalszym ciągu będzie reprezentował barwy "Dumy Katalonii". Jak donosi Tancredi Palmeri, dziennikarz beIN Sports oraz CNN, Argentyńczyk ma niebawem podpisać nową umowę z klubem z Camp Nou. 

Messi o krok od pozostania w Barcelonie

Palmeri zalicza się do grona jednych z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w branży, a w swoich tweecie wydaje się dodatkowo bardzo pewny informacji, które otrzymał. Według nich, Lionel Messi jest dosłownie o krok od podpisania nowego kontraktu z klubem, na podstawie którego miałby zarabiać aż 60 milionów euro rocznie, co w przeliczeniu na złotówki dałoby prawie 270 milionów. Oznacza to, że podczas całego nowego kontaktu, Messi zarobi w Barcelonie ponad miliard złotych. Niewykluczone również, że Argentyńczyk otrzyma bonus za złożenie podpisu na nowej umowie. 

Andrzej Kostyra wskazał SŁABE PUNKTY reprezentacji Polski przed Euro 2021. Przy okazji WYPUNKTOWAŁ Piotra Zielińskiego [WIDEO]

Roman Kołtoń WYWRÓŻYŁ Lewandowskiemu, co osiągnie na Euro 2020: „Strzeli...” | Futbologia
Sonda
Czy Lionel Messi powinien odejść z FC Barcelona?
Najnowsze