NIE ŻYJE były reprezentant w skokach narciarskich. ZGINĄŁ na skoczni

2020-07-10 10:28 Marcin Długosz
Znicz, świeczka, świeczki
Autor: EastNews

Do niesamowitej tragedii doszło w Premanon. W wieku zaledwie 40 lat zginął tam były reprezentant Francji w skokach narciarskich - Thomas Lacroix. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń w wypadku, do którego doszło na skoczni narciarskiej. Jego życia nie udało się już uratować.

Lacroix był reprezentantem Francji w skokach narciarskich w latach 2002-2007. Później natomiast przeszedł drogą bardzo niepopularną jak dla sportowca - został... lekarzem. Jako osoba odpowiedzialna ze opiekę medyczną we francuskiej kadrze wziął z nią udział w igrzyskach olimpijskich w Vancouver w 2010 roku. Były skoczek w swoim kraju cieszył się popularnością wśród fanów skoków, wobec czego informacja o jego śmierci została przyjęta jako szok.

Straszny wypadek doświadczonego skoczka! O krok od tragedii [WIDEO]

Super Sport 10 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Póki co nieznane są przyczyny wypadku i śmierci Lacroixa. W dniu fatalnego zdarzenia na skoczni panowały dobre warunki. Tuż po tym jak doszło do incydentu, 40-latek został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Pomimo zaangażowania lekarzy jego życia nie udało się już uratować. Był reprezentant Francji w skokach narciarskich zmarł w wieku 40 lat.

Najnowsze